Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 200856 | Odgovora: 1246 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:13 - pre 123 meseci
Nema sta da se vadi iz konteksta. Onaj koji sedi u kuci i gleda TV, pa nastrada od nekog seljobera iz Kentakija je civil. To se zove ubijanje civila, a ti to zovi kako god hoces...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+5

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:15 - pre 123 meseci
Citat:
3way: Nema sta da se vadi iz konteksta. Onaj koji sedi u kuci i gleda TV, pa nastrada od nekog seljobera iz Kentakija je civil. To se zove ubijanje civila, a ti to zovi kako god hoces...


Jel da? A pored njegove kuce se sasvim slucajno nalazi kasarna? jbg... civil je... samo na pogresnom mjestu. Ili on ili kasarna...
 
0

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:17 - pre 123 meseci
^Prije da su na pogresnom mjestu Ameri. Za nekih 5-10k kilometara.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
+3

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:18 - pre 123 meseci
Tako je. Pored kuca USA neprijatelja su uvek kasarne, sva njihova vozila izgledaju kao tenkovi, sesiri kao helikopteri, a za to sto su poginuli su sami krivi, jer ionako imaju rogove....


Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+2

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:20 - pre 123 meseci
Citat:
jericho1405: ^Prije da su na pogresnom mjestu Ameri. Nekih 5-10k kilometara od kuce.


Mozda i jesu, ali to nista nije pomoglo muceniku koji je gledao TV...

Ima i ona stara, "puno je bolje da ja svoj prag branim na tvom pragu, nego da cekam da mi neki belaj pokuca na moja vrata pa da se branim kod svoje kuce..."

Ali bojim se da ce ti to biti previse... i na prethodno nisi odgovorio.

@3way
I sam znas da to nije tako. Karikiras...
A i ti i ja odlicno znamo gdje se sve sakrivala tehnika. Da su kasarne po gradovima, da su avioni bili po tunelima, da se narod nabijao po mostovima kao zivi stit... Veoma ste iracionalni - veoma.
 
0

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:21 - pre 123 meseci
To je isto kao da odes kod komsije u kucu, vidis u kuhinji noz i onda komsiju umlatis zato sto si mislio da hoce da te povrijedi tim nozem.
Citat:
yolja624: Ima i ona stara, "puno je bolje da ja svoj prag branim na tvom pragu, nego da cekam da mi neki belaj pokuca na moja vrata pa da se branim kod svoje kuce..."

Zaboravio si Makijavelija.

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
+2

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:23 - pre 123 meseci
@yolja624
Sećaš li se male Milice Rakić?
I nije te sramota toga što pišeš?
 
+5

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:25 - pre 123 meseci
Citat:
SlobaBgd: @yolja624
Sećaš li se male Milice Rakić?
I nije te sramota toga što pišeš?


Hoces da kazes da su Milicu NAMJERNO GADJALI? Da im je cilj bilo da ubiju dijete na nosi? Pa znao sam da si poremecen ali me svaki dan iznenadjujes novim kretenizmom!

@ jericho1405
Citat:
To je isto kao da odes kod komsije u kucu, vidis u kuhinji noz i onda komsiju umlatis zato sto si mislio da hoce da te povrijedi tim nozem.

Pojma nemam sta hoces da kazes...
 
0

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:27 - pre 123 meseci
^Ne, htjeli su paketic da bace al' im se omakla bomba. A glede ovog drugog - crtacemo :)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
+2

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:31 - pre 123 meseci
@yolja

To kako ti govoris je skandalozno.

Toliko lud se nije pravio ni jedan USa oficir sa kojim sam imao prilike da pricam, a koji je 100% ubedjen da njihova vojska ide po svetu kako bi cuvala demokratiju.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+6

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:34 - pre 123 meseci
Citat:
yolja624:
Pa znao sam da si poremecen ali me svaki dan iznenadjujes novim kretenizmom!

Hoće li neko da sankcioniše ovu nevaspitanu i bezobraznu osobu? Ili ćete, dragi moderatori, da brišete samo poruke koje dotičnu osobu raskrinkavaju, a njegove bljuvotine će da ostaju na forumu, na diku i ponos ES/EM foruma?
I ne, neću da prijavljujem poruku za brisanje, očekujem od moderacije da prati teme i diskusije. Nećemo mi članovi da radimo ono što je vaša dužnost.
 
+7

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:34 - pre 123 meseci
Podsjeca na Hillary Clinton.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
+2

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:34 - pre 123 meseci
Citat:
3way: @yolja

To kako ti govoris je skandalozno.

Toliko lud se nije pravio ni jedan USa oficir sa kojim sam imao prilike da pricam, a koji je 100% ubedjen da njihova vojska ide po svetu kako bi cuvala demokratiju.

Alo sta ti meni podvaljujes nesto sto nisam rekao?

@ jericho1405
ustedi trud sebi, nemas ti meni sta da crtas.
 
0

PeraII

Član broj: 320140
Poruke: 53
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



+324 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:46 - pre 123 meseci
Citat:
SlobaBgd: Hoće li neko da sankcioniše ovu nevaspitanu i bezobraznu osobu?

Teško, on je zaštićena edemska vrsta!
 
+3

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:47 - pre 123 meseci
Citat:
Alo sta ti meni podvaljujes nesto sto nisam rekao?


Alo, sve si lepo rekao. E sad to sto si ti hteo da kazes nesto drugo, to je druga stvar. A sto se tice tog drugog, razlika izmedju namerno ubijenih civila i "kolaterarne" stete ne postoji. To je izmisljeno kako bi se opravdala sopstvena nesposobnost.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+2

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:48 - pre 123 meseci
Pozivam moderatore i administraciju da reaguju! Ako sam prekrsio neko pravilo molim lijepo, banujte me.
Ali nisam nista rekao iza cega ne stojim i sto ne mogu da dokazem.

Vec par godina trpim uvrede od onih sa kojima se ne slazem. Nemam nista protiv da se ne slazemo u misljenjima ali da me vredjate necu da trpim. Insinuacije mi dodijale, vadjenje iz konteksta... davno bi ja to sve napustio, ali mi je tragedija da gledam kako opet galamdzije otjerase nekog ko hoce da misli drugacije.

Evo malo da igramo otvorenih karti.
jericho1405 - srbin iz srpskog sarajeva, velika srbenda, ali eto, mora da radi u federalnom sarajevu... jbg, zivot ne bira... ali zna da drzi pridike o cojstvu i junastvu onom ko ne li*e s*pak onima sa kojim je do juce ratovao. Kad hoces da budes moralna gromada u necemu, onda moras i sam da budes bez mrlje.

SlobaBgd - ultradesnicar i nacionalista do srzi - bezobrazan onoliko koliko samo takav desnicar moze biti

3way - vjerovatno posten covjek. Iskreno mi zao sto se sa njim ne slazem.

I na kraju:

To nisu krivci primitivci
sto su pokupili mast
korov nikne digod stigne,
ma svaka njima cast

Krivi smo mi

Otkud svi ti paraziti
sto su nam zagustili
nemoj stari moj,
krivi smo mi
sto smo ih pustili

Ma sta su znali djenerali
i brkati majori
jedino da vicu:
pali ali nisu najgori

Krivi smo mi

Ni svi ti silni infantilni
sto su puske sanjali
ne, ne derane,
krivi smo mi
sto smo se sklanjali

Putuj Evropo,
nemoj vise cekati na nas
ne pitaj mnogo,
dospeces i ti na rdjav glas

Putuj planeto,
super smo se druzili
nama je lepo,
taman kako smo zasluzili

Nisu krivci depresivci,
lude i psihopate
sto su rusili pa sada
nama nude lopate

Krivi smo mi

Nisu krivi sedativi
sto ih nisu sputali
sori, matori,
krivi smo mi
koji smo cutali

Putuj Evropo
i pos'lji nam malo peciva
nama je dobro,
sreca jedna neizreciva

Putuj planeto,
ovde se vrag priziva
nama je lepo,
slika jedna neopisiva
 
0

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:52 - pre 123 meseci
yolja624 je isti kao one nesrećne žene što se zaljube u silovatelja koji ju je silovao više puta.

http://sr.wikipedia.org/wiki/Stokholmski_sindrom
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
+9

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:56 - pre 123 meseci
...osim toga, zajedno sa Amerima vodice rat do poslednjeg Evropljanina.
 
+3

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 15:07 - pre 123 meseci
Citat:
3way:
Citat:
Alo sta ti meni podvaljujes nesto sto nisam rekao?


Alo, sve si lepo rekao. E sad to sto si ti hteo da kazes nesto drugo, to je druga stvar. A sto se tice tog drugog, razlika izmedju namerno ubijenih civila i "kolaterarne" stete ne postoji. To je izmisljeno kako bi se opravdala sopstvena nesposobnost.

Pa nece biti. Mozda mislis na masovnu 'kolateralnu stetu' gde su veliki broj i 99% (tog broja) poginulih civili , onda ok.
Ali ako je u nekoj akciji poginulo xx vojnika i par civila , pa to se desavalo u svim mogucim ratovima , u napadima i odbranama , kod najobucenijih i najmoralnijih i najetickijih jedinica (sasvim slucajno) a one bi po tvom bile izjednacene sa npr. nacistima koji su civile masovno streljali ili slali u komore iz zaebancije
 
0

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 15:27 - pre 123 meseci
Citat:
yolja624: jericho1405 - srbin iz srpskog sarajeva, velika srbenda, ali eto, mora da radi u federalnom sarajevu... jbg, zivot ne bira... ali zna da drzi pridike o cojstvu i junastvu onom ko ne li*e s*pak onima sa kojim je do juce ratovao. Kad hoces da budes moralna gromada u necemu, onda moras i sam da budes bez mrlje.

Nije nikakvo junastvo ukazati i osudjivati ocigledan drustveni poremecaj i brutalnu hegemoniju bilo koga, vec logicna reakcija svakog iole razumnog i misleceg bica. To bi trebali svi da rade. Zato mi i nije normalno kad vidim nekakve likove koji i nogama i rukama pokusavaju da opravdaju americko ubistvo djevojcice 10k kilometara od SAD-a. Da si Joe Biden pa da razumijem, ovako ispadas u najmanju ruku smijesan.

I ne znam sta se odigrava u tvojoj glavi kad smatras junacima one koji kazu da je ubijanje neduznih ljudi pogresno. Zar je toliko jako to idolopoklonstvo ka Amerima? "Hrabrost" je upravo to sto ti radis.

PS. Sto kacis Djoleta kad ti ne ide u prilog? Upravo se prepires sa nekima koji smatraju da "ne smijemo da ih pustimo". Nisi ti tu pjesmu izgleda najbolje razumio. :)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
+3

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 200856 | Odgovora: 1246 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.