Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 297489 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 19:00 - pre 113 meseci
ovo se tek sad zakuvava :D
 
+1

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 19:22 - pre 113 meseci
Ako se spoji PMS i najmoderniji GPS rezultat je Nadrkana zena koja hoce uvjek da zna gdje si.
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
+1

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 19:29 - pre 113 meseci
Citat:
vladd
E pa supe, onda finansiraj Borine carlije i mirna backa..sada znamo ko je ko i ko je sta.

Nema ništa od toga, ne radim to više.......

Citat:
vladd
U ono sto sam siguran, je, da je Bora lagao da je nesto radio u TVOJOJ firmi, ti bi to demantovao, kao i ja sada..

Nema šta da demantujem, dolazio je da pita ponešto...iskreno uvek sam bio u gužvi i nisam imao nešto vremena da se upuštam u detalje.....

Citat:
vladd
Ne brini, nije to "vojna tajna", to zna i NATO i Mosad

Ne pravi se mnogo pametan, u pitanju je poslovna nekultura....

Citat:
vladd
Pored "ovakvih strucnjaka" nisi ni prosao, a verovatno ni cuo...

Znam ja takve stručnjake....sami su se nudili...para vrti gde burgija neće
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 19:56 - pre 113 meseci
Citat:
šef sale:
Citat:
Lavlja_Jazbina
Posto znas sve o njemu adresa vam je ista?!Ti kao imas dodira sa vojskom?
Da li je ovo validna adresa za prijavu,posto sefe ti sve znas?

Trebalo bi da je nas Bora ovaj:
KRAJČINOVIĆ BORISAV
MIT***** PAv**** NEN****** xx,
11010 Beograd, (Beograd)
Telefon: 011/3**-24**


Svi silama se trudim da nekog ne uvredim ali prijatelju tebi inteligencija nije jača strana, koliko neko treba biti glup da objavljuje neovlašćeno nečiju adresu na internetu. Takve stvari su regulisane zakonom,....nećeš ti da budeš predmet sankcija već vlasnik ovog foruma jer dužan da vodi uredjivačku politiku u skladu sa važećim zakonskim propisima o zaštiti ličnih podataka.
Grešku čini administrator a vlasnik će da plati cenu......Bora sad može da tuži vlasnika foruma...

Za takve kao ti nije ni potrebno upotrebiti inteligenciju,posebno za glavatog komsiju punog gluposti da sebi daje za pravo da je pronalazaC.
Po pitanju tebe u realnom zivotu mi nije potreban ni telefon.Poznati su mi ti muljatori devedesetih i sa otvorenim firmicama.
* koliko neko treba biti glup da objavljuje neovlašćeno nečiju adresu na internetu.*
Cija je to adresa?

*Grešku čini administrator*
Za ovo si 100% upravu,ali po pitanju tebe i njegovog ne reagovanja da spreci prevarante koji javno zastupaju treca lica.

*šef sale
Bora mi je obećao 50 eur ako ga odbranim na ovom forumu*

Vlasnik sajta treba da te sankcionise zbog reklamiranja istih koje zastupas.
*njemu lično savetujem da aktivira njegov stari patent kazan za pečenje rakije pa da članovi provere tehnologiju.....*

Ali ujedno i podjebavas gazdu koji te placa.
*Što se tiče bojlera...popijte jednu čašicu rakijice pa možete da se tuširate i hladnom vodom, tako dobijate najviši stepen ekonomske isplativosti i dobro je za zdravlje.*


Sve u svemu,ti si radnik glavatog gazde,proke izmišljaca ili mešaca ideja.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 19:58 - pre 113 meseci
Za ovo tvoj glavati gazda bi trebao da odgovara za obmanu.

Lavlja Jazbina,2x
Molim Vas ako znate odgovorite da dobijete nagradu od 1.000 evra.
S poštovanjem,
Bora Radar

Deep-Blue,2x
Molim Vas da ako znate odgovorite da dobijete nagradu od 1.000 evra.
S poštovanjem,
Bora Radar.

Bin. Sys, 3x
Molim Vas da ako znate odgovorite da dobijete nagradu od 1.000 evra.
S poštovanjem,
Bora Radar.

Branko Tod 3x
Molim Vas da ako znate odgovorite da dobijete nagradu od 1.000 evra.
S poštovanjem,
Bora Radar

2012 2x
Molim Vas da ako znate odgovorite da dobijete nagradu od 1.000 evra.
S poštovanjem,
Bora Radar

Dava
Molim Vas da ako znate odgovorite da dobijete nagradu od 1.000 evra.
S poštovanjem,
Bora Radar.

Vladd
Molim Vas da ako znate odgovorite da dobijete nagradu od 1.000 evra.
S poštovanjem,
Bora Radar.

zica49
Molim Vas da ako znate odgovorite da dobijete nagradu od 1.000 evra
S poštovanjem,
Bora Radar



Nadam se da te je snabdeo koskama u stenari.I zapamti,uz nogu gazde.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 20:05 - pre 113 meseci
^ Ti si ljubomoran sto su Bin. Sys i Branko Tod dobili ponudu za nagradu tri puta, a ti samo dva puta.
Evo i ja sam ponudu dobio "samo" dva puta, a opet ne kukam.

Znao sam da si ..... i da ces se rasplakati prije ili kasnije.
 
+1

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 20:11 - pre 113 meseci
Citat:
zica49:
Ako se spoji PMS i najmoderniji GPS rezultat je Nadrkana zena koja hoce uvjek da zna gdje si.


Najsavršeniji izum na svetu je WC šolja.....pravi se samo u jednoj dimenziji a pasuje svakom dupetu
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 20:14 - pre 113 meseci
Citat:
2012:
^ Ti si ljubomoran sto su Bin. Sys i Branko Tod dobili ponudu za nagradu tri puta, a ti samo dva puta.
Evo i ja sam ponudu dobio "samo" dva puta, a opet ne kukam.

Znao sam da si ..... i da ces se rasplakati prije ili kasnije.


.Samo da ti kazem,nisi bio blag prema proki.
Citat:

Nije mi jasno. A da li je Vama jasno da to sto tvrdite morate prakticno dokazati. Jednostavno morate pronaci relevantnu instituciju koja ce potvrditi Vase tvrdnje.

Druga opcija bi bila da izvrsite jednu javnu demonstraciju/prezentaciju Vaseg sistema, na prezentaciji pozovite diskutante sa ES koji ce moci postavljavati svoja pitanja i traziti od Vas da odgovorite na ista tako sto cete svoje odgovore dokazati prakticnom demonstracijom.

Sve drugo je na nivou iluzije. To sto Vi pokusavate uspeva samo madjionicarima, popovima i politicarima.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 20:23 - pre 113 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Samo da ti kazem,nisi bio blag prema proki. 


Ja samo stvari nazivam pravim imenima, postavljam na pravo mesto i jedino sto koristim je razum. Emocije koristim samo za kucnu upotrebu. Mozda ce proci godine dok to budes razumeo, a mozda i nikad ne budes razumeo.
Najveca greska naseg naroda je upravo to sto prvo unosi neke iracionalne elemente, a kada se dovoljno izgubi u tome, jednostavno zaboravi da razmislja racionalno.

Proka Radar upravo igra na tu kartu, izbegavajuci da objasni sta i kako radi njegovo S*ranje, celo vreme ponavlja pricu "priznaj da stedi, priznaj da stedi", kod manje tehnicki pismeni ili kod tehnicki nepismenih, rec STEDI/STEDNJA, blokirace racionalno razmisljanje i pocece da veruje u iluziju.
 
+2

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 20:39 - pre 113 meseci
Demagogija je jako oruzje...
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 20:42 - pre 113 meseci
Citat:
zica49: Demagogija je jako oruzje...


NAJACE!
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 20:44 - pre 113 meseci
Sve dok si normalan,ja cu te razumeti.Iracionalno ti ubacujes,kada ti odgovara,kao u temi omiljenog reketa.
I Ovaj dvojac bez kormilara, I oni ce itekako razumeti.

Reklama za ovu kantu MP U PRETRAZI IZLAZI SAMO (prvo) NA ESu.Oni su dobili besplatnu reklamu,to je sigurno.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 22:15 - pre 113 meseci
Znas li ti sta je racionalno, a sta je iracionalno?
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 22:49 - pre 113 meseci
Citat:
Znam ja takve stručnjake....sami su se nudili...para vrti gde burgija neće


Sefe sale, NAUCI ti tehniku, lakse je, ni OVO znanje ti ne valja..



Moram zbog mladjih narastaja da pojasnim neke "vrste" inzenjera...

Nije to tehnicka olimpijada inzenjera, jednostavno ima nekih koji se obuce, skola, faks ili neki sertifikat, i tu "stanu", a ima ih i koji nastave da uce i napreduju..

Zatim postoje inzenjeri koji rade neke tekuce poslove, imaju nesrecu da rade dosadne uhodane procese, ili za pritupog gazdu, koji se vise razume u stoku nego u tehniku...

I postoje inzenjeri koji imaju srecu da odaberu posao(samostalno ili na nekom lepom mestu) koji je dinamican, zanimljiv, pun izazova...i koji godi njihovoj radoznalosti

NEMA TIH PARA...koje mogu da kupe neke radosti



Ja se izvinjavam na prikazanoj aroganciji, nije mi obicaj, i na forumu pomazem i klincima i onima koji to nisu..ne smatram se arogantnim...
Ali, na neki nacin, "rukavica je bacena", izazov krenuo sa tehnicke strane, istina skrenuo ka LICNOJ..


Lazni pronalazac se prosto "puva" da je "radio mnogobrojne projekte u Institutu", a samo je BIO na razgovoru(sto je "otvorena pozicija" za svakoga) i dobio (sitnu) pomoc...bez obaveze i projekata...

Pa STA ja treba da uradima, posto sam upravo TAJ sa kim je razgovarao i sada se qrci???
Mislim da znam..

Zar sa svojim CV-jem, minulim radom(na beskrajno zanimljivim, provokativnim poslovima, laseri, radari, termokamere i sada plazma..) i nekakvim renomeom(pomazem ljudima, meni se svidja), da ZANEMARIM tesku lagariju, i da se "POVUCEM"(no pasaran! ) pred ljudima koji NE ZNAJU tehniku, BLATI se ime Instituta i SANIRAJU, lazu i nipodastavaju se sagovornici po forumu...tu je neka "sitna obaveza"..jednog "malog" moderatora(najnizeg u rangu) tech zone...inace je forum privatno vlasnistvo...

To je pitanje (opste)TEHNICKE CASTI

Osim ako se ne pretera sa spominjanjem Instituta u kontekstu obmane ili pokusaja obmane, to je vec krivicno delo...istina male stete...
 
+1

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 23:12 - pre 113 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Sve dok si normalan,ja cu te razumeti.Iracionalno ti ubacujes,kada ti odgovara,kao u temi omiljenog reketa.
I Ovaj dvojac bez kormilara, I oni ce itekako razumeti.

Reklama za ovu kantu MP U PRETRAZI IZLAZI SAMO (prvo) NA ESu.Oni su dobili besplatnu reklamu,to je sigurno.



Upravo je i cilj reklama, i ponasanje u stilu "gluvih telefona", indolentno(ajde vi nesto cavrljajte ali nemojte da zaboravite pesmicu "svetski jedinstven unikat koji stedi"...) i "profesionalno" prema sagovornicima, sluzi da se formira "renome" na forumu, koji je tehnicki ipak dosta jak...

Na nesrecu, naleteo je saner na "minu", pa ne pomaze ni radosni "privatnik", malo recitiji i sa poznavanjem padeza, koji pokusava nekakvu "odbranu"...sokratovu..

I bas to "ispravljanje krive Drine" mi je nekako postalo zabava, ako neko i krene da cita ovu "reklamu", izrodice se u lepu antireklamu...sto i zasluzuje tehnicki nepismen pronalazac...


Stvarno je kolicina "pronalazackih" parazita prevrsila svaku meru, pa ni oni koji nesto vrede i rade, ne mogu da imaju prodju, posto su ljudi uglavnom zgadjeni terminima "svetski" i "usteda"...

Jednostavno su prevaranti zinuli na pare, ali pare su bas problem...


Ono sto je najtuznije je sto svaki STOTI pronalazak od nekih par% ozbiljnih pronalazaca, ima neku zaista upotrebnu i konkretnu vrednost..pa i neke medjunarodne zasluge...medalje...


I zato treba KOROV suzbijati, da ono malo korisnih pronalazaca mogu da "prodisu" i da plasiraju nesto korisno...

I da ES-u ne pada renome..zato sto administracija spava
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 23:23 - pre 113 meseci
Jeli cika vladd, da li ja na tvom institutu mogu da patentiram svoj sistem za sigurnu zaradu na Betfair-u?

To mi je od zivotne vaznosti.

imam svetski proizvod br.1, pravi veliku ustedu, smanjuje potrosnju i povecava prinose.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 23:30 - pre 113 meseci
Citat:
Java Beograd:
Zaje bava vas Bora još od 1. decembra prošle godine, na preko četrdeset strana, a vi se i dalje primate ! :)

Boro, svaka ti čast ! :)

Ne bih rekao. Bora deluje prilicno "pogubljeno" i ne ostavlja utisak da je dosao ovde da bi nekog zaje bavao. Ukoliko sam pogresio i stvarno nas namerno zaje bavas, boro imas gajbu piva ili drugo sta pijes u toj vrednosti kao priznanje tvojim glumackim sposobnostima.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 23:47 - pre 113 meseci
Citat:
šef sale:
Svi silama se trudim da nekog ne uvredim ali prijatelju tebi inteligencija nije jača strana, koliko neko treba biti glup da objavljuje neovlašćeno nečiju adresu na internetu. Takve stvari su regulisane zakonom,....nećeš ti da budeš predmet sankcija već vlasnik ovog foruma jer dužan da vodi uredjivačku politiku u skladu sa važećim zakonskim propisima o zaštiti ličnih podataka.
Grešku čini administrator a vlasnik će da plati cenu......Bora sad može da tuži vlasnika foruma...

Bora je neregistrovani preduzetnik koji se bavi delatnoscu pronalazastva i kao takav bi trebao da bude na udaru inspekcije i to sto nije registrovao delatnost ne daje mu za pravo da bude anoniman, cak naprotiv, pravo je i obaveza savesnih gradjana da objavljuju podatke neregistrovanih preduzetnika i pomazu otkivanje i sankcionisanje krsioca zakona. Dokle vise te pretnje pranom puskom - kad obavljas delatnost ne postoji nesto takvo kao ovlascenje za obavljenje adrese na internetu. Drugo, borisav sam reklamira adresu i broj telefona kako bi privukao korinike svoje neregistrovane delatnosti na internetu. Ako to govoris kako bi ja i vlad sad iz inata objavljivali adresu, onda si uspeo, upecali smo se i samo ga dobrovoljno reklamiramo. Ali, to je mac sa dve ostrice - bora posluje protivzakonito, reklamira se ne samo na internetu vec i na televiziji i pre ili kasnije ce popiti prijavu od nekog. Sto se mene licno tice, ja cekam izmenu pravilnika poreske uprave na kojoj se upravo radi - naime do sada je bila praksa da za neregistrovanog preduzetnika niko nije nadlezan, a da privredni subjekt koji posluje u skladu sa zakonom popije visoku kaznu za svaku birokratsku nebitnu sitnicu. Ovih dana se radi na promeni te anomalije - za neregistrovanog preduzetnika ce svi biti nadlezni i kazne za njega ce biti vece nego za registrovana preduzeca koja naprave neku gresku. Tako da budi uveren da ce bora dobiti priliku da objasni poreskoj policiji kako to on obavlja delatnost iskljucivo za sopstvene ptrebe, a iz petnih zila se trudi da se reklamira kako na internetu tako i na televiziji. Upravo ova tema ce biti jedan od vaznijih dokaza i dobro je sto administrator ne unistava dokazni materijal.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.01.2015. u 23:58 - pre 113 meseci
Citat:
šef sale:

Najsavršeniji izum na svetu je WC šolja.....pravi se samo u jednoj dimenziji a pasuje svakom dupetu

Jedan od borinih svetskih unikata je i wc solja. Taj izum mu je cak i imao neke prednosti nad standardnim wc soljama, pa nikada nije zaziveo. Sefe, kakvo je tvoje misljenje, zasto unikat wc solja nije uspela i zasto mislis da ce unikat ezv proci bolje?
Inace, ja zamisljam boru kao dedicu koji svakodnevno satima sedi na wc solji, gleda stvari oko sebe i razmislja da li bi na njih mogla da se doda kakva elektricna pumpa cime bi ostali svetski unikati. Pored njega zamisljam flasu od litar rakije, iz koje svako malo cugne po gutljaj.
 
0

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat15.01.2015. u 00:02 - pre 113 meseci
Prvo, nije Bora privatnik koji reklamira proizvod. Koji to proizvoid on ima
koji može da proda i da uzme pare EZV , nemoj da ste smešni.
Ako mu kažeš da ti namontira svoj bojler, neće biti ništa od toga.
Drugo , ne za*bava Bora 45 strana jer on je ubeđen u to što priča, već
šef sale . On već 30 strana truje.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 297489 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.