Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 297542 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 15:35 - pre 112 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
16.01.2015. u 04:05 - pre 2h 51min

Postovi se pisu kada su sagovornici budni a ne kao misevi da bauljate i pisete kada nikog nema.:D:D:D:D:D.
.

Noću se radi administracija web sadržaja, toliko si mogao da zaključiš do sada.......tebi sve mora da ti se crta...
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 16:00 - pre 112 meseci
Citat:
vladd
Za pocetak je drveni advokat naucio, istina iz drugih potreba, da se "nesto desava" u vodi na 37C

Dešava se to samo kod tebe koliko vidm...rekoh ti već jednom za mehuriće u vodi na 37C mora se prdne u kadi...

Citat:
vladd
NEMA SANSE, ja kada sam se RODIO u Beogradu, koristili su se bakarni kazani na LOZENJE, masovno..

Ima šanse, radio sam jedan el. bojler iz vremena kad si ti imao 6 godina.....bojler ima živin prekidač....100g žive u bojleru...
Ne držiš se saveta br. 6,

Citat:
vladd
Moguce je da je koristio KORITO, pre mene, ali on ni za KORITO ne zna kako funkcionise

Predpostavljam sada treba da se smejem.....

Vlada Gajtan tvrdi da Bora radar ne zna kako funkcioniše korito.....
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 16:11 - pre 112 meseci
Šefe, da ne živiš ti u Engleskoj ?
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 16:20 - pre 112 meseci
Citat:
vladd
A firma puna sirotih inzenjera sto rade za tepsiju ribe ne radi petkom?

Na tvoju veliku radost ta firma više ne postoji odavno, nato je locirao.......možda baš zbog tvoje diode.....

Citat:
jovajovic100
Šefe, da ne živiš ti u Engleskoj ?

Ne živim u Engleskoj.......
 
0

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 16:42 - pre 112 meseci
Vladd,

Molim vas objasnite da li vaš RUČNI Mikrotalasni uništivač korova orginal ili plagijat.

Pitanja se gomilaju a vi ne odgovarate,požurite sa odgovorima, doćiće još teža.

S poštovanjem,
Bora Radar.
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 17:08 - pre 112 meseci
Čoveče koliko se ovo vrti u krug :D
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 17:44 - pre 112 meseci
Citat:
vladd
Samo bih molio, ali iskreno, da me obavestite da niste iz LGBTt populacije, ne bih da ispadne da makar i nehotice sekiram osobe koje se bore za ravnopravnost?

Predpostavljam da na ovom delu komentara treba da bude nešto smešno.....samo praviš budalu od sebe
Ne koristiš savet br, 8
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 18:14 - pre 112 meseci
Citat:
Bora Radar1:
Vladd,

Molim vas objasnite da li vaš RUČNI Mikrotalasni uništivač korova orginal ili plagijat.

Pitanja se gomilaju a vi ne odgovarate,požurite sa odgovorima, doćiće još teža.

S poštovanjem,
Bora Radar.

Teško ćeš dobiti odgovor od njega ovde, mislim da ćeš morati da ga potražiš na radnom mestu da ti odgovori....pozdravi direktora instituta i neka poseti forum da vidi kako njihovi dokoni radnici srozavaju ugled državne institucije...
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 19:29 - pre 112 meseci
Kome pricas,ovoj figurativno receno prdari koji se kupa tako sto udje u kadu i prdi da bi postigao 37 stepeni.Ti si lud.

Ostavi budale da likuju.Nismo ni sigurni da je taj o kome se prica i ovaj sa foruma.

Drug banovani pucar baljezga,sef sluga odgovara,bora radar 1 ti se obraca a pozdravlja te bora radar (CISTO) onda se ubacuju V2 trolovi

koji se ladno registruju a administracija spava li spava.Dobro,forum je privatno vlasnistvo koje je izgubilo vodju.


E sada da se OBRATIM MILANOVICU posto drugacije i nece da reaguje dok mu se ne povredi ego.

Da li ti mislis da tvoja licna hajka na Shadoweda i Sceku vise vredi od ovih imbecila koji iz nekog socijalnog brloga baljezgaju po forumu.

Registruju ti se 2x i vise isti pred nosem i to javno priznavsi da su to oni a niko ih ne sankcionise.Izvini,ili si jeo bunike ili te je opio miris cveca.
 
+2

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 19:54 - pre 112 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina
Kome pricas,ovoj figurativno receno prdari koji se kupa tako sto udje u kadu i prdi da bi postigao 37 stepeni.Ti si lud.

Nisi dobro shvatio ilustraciju fizičke pojave mehurića u vodi, ne treba da se prdi u kadi da bi dostigao 37C....već da bi bilo mehurića na toj temperaturi.....pošto drugačije je malo verovatno, fizičar tvrdi da može....


Citat:
Lavlja_Jazbina
E sada da se OBRATIM MILANOVICU posto drugacije i nece da reaguje dok mu se ne povredi ego.
Da li ti mislis da tvoja licna hajka na Shadoweda i Sceku vise vredi od ovih imbecila koji iz nekog socijalnog brloga baljezgaju po forumu.
Registruju ti se 2x i vise isti pred nosem i to javno priznavsi da su to oni a niko ih ne sankcionise.Izvini,ili si jeo bunike ili te je opio miris cveca.

????????
Prijatelju nemaš mnogo iskustva sa forumskim radom, vidi se odmah dvostruki nalog po stilu pisanja.....mislim da toga ovde nema....
Nije kulturno nazivati druge članove imbecilima,
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 20:15 - pre 112 meseci
Ti nisi clan nego troll.Vec sam ti uputio pitanje sta ti se desilo od posta sa 50€ koje dobijas,odgovorio si vredjanjem

Ustvari,samo vredjas i trolujes.Posto je bila preporuka da se tol ne hrani,poslusacu,a ti se posle sam zatrpavaj svojim sitom.
 
+1

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 21:02 - pre 112 meseci
Sefe, gde si i kada upoznao boru? Koje je tada bilo tvoje zanimanje? Jesi li izmedju vas ikada bilo kakve primopredaje novcanica ili drugih dobara?
 
+1

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat16.01.2015. u 21:07 - pre 112 meseci
Sefe, gde si i kada upoznao boru?
Jeste li u intimnoj vezi?
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
+2

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat17.01.2015. u 00:51 - pre 112 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Sefe, gde si i kada upoznao boru? Koje je tada bilo tvoje zanimanje? Jesi li izmedju vas ikada bilo kakve primopredaje novcanica ili drugih dobara?

Batali sa tim provokacijama, Boru poznajem odavno još dok je radio u ministarstvu inostranih poslova u diplomatskim misijama širom sveta, pošto je živeo po stranim zemljama tada ga nisam često vidjao a inače je komšija iz kraja, napomenuo sam već na početku. Bora je ozbiljan čovek sa prilično godina i nije primereno da se neko šegači na njegov račun, vredja ili ponižava. Vama jedna stvar nije jasna, ljudi koji se bave inovacijama su skoro uvek amateri bez tehničkog predznanja iz date oblasti, medjutim inovator je osoba koja ima osobinu da vidi i primeti nešto što većina ljudi ne bi zapazila pa ni profesionalci. Dakle u inovaciji je glavni proizvod ideja, tehničko predznanje nije ni potrebno jer ako je ideja dobra ima ko će da je obradi. Da je to istina ilustrovaću sa jednom starijom pričom za Borom u glavnoj kad sam mu čestitao i rekao...bravo boro majstore !
Kupio je negde u prodavnici neki prekidač za kuću, počeo da to ugradjuje pa nešto slabo išlo, problem je pravio jedan šraf koji je otežavao montažu i nije bio na pravom mestu jer je bio preblizu radnim kontaktima. Bora napiše dopis proizvodjaču i opiše problem....vlasnik fabrike ga pozove da poseti fabriku, tom prilikom se zahvali na ukazanom propustu, izriba svoje inženjere i projektante....časti Boru poslovnim ručkom i da novčanu nagradu u znak zahvalnosti.
Dakle tako se rade inovacije, potreban je talenat i moć zapažanja, ne treba da budeš doktor nauka...
Priču sam ispričao bez dozvole aktera, valjda neće zameriti jer je bila ilustracija u vezi inovatorskog rada.

Nadam se da si zadovoljan odgovorom....
 
0

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat17.01.2015. u 06:11 - pre 112 meseci
Šefe,

Prica je dobra al' za predskolski uzrast.
Daj nesto masnije za nas ponavljace iz zadnje klupe.
 
+2

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat17.01.2015. u 07:22 - pre 112 meseci
Citat:
šef sale:
Boru poznajem odavno još dok je radio u ministarstvu inostranih poslova u diplomatskim misijama širom sveta, pošto je živeo po stranim zemljama tada ga nisam često vidjao a inače je komšija iz kraja.


Ako je ovo istina onda nije ni čudo što je Juga otišla nizbrdo. Čovek kojem pisanje i izražavanje ne ide dobro predstavlja državu u inostranstvu. Strašno ! Pa i da je bio šofer ili čuvar. Domar nije mogao sigurno da bude sa svoim znanjem. A obično su ljudi po ambasadama obavljali po više tih sporednih poslova. Svi oni su morali da budu članovi "biblioteke" i , normalno , odani članovi službe i da redovno sve javljaju mami ( DB ).

Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat17.01.2015. u 07:49 - pre 112 meseci
Citat:
šef sale:
Citat:
Darko Nedeljković:
Sefe, gde si i kada upoznao boru? Koje je tada bilo tvoje zanimanje? Jesi li izmedju vas ikada bilo kakve primopredaje novcanica ili drugih dobara?

Batali sa tim provokacijama, Boru poznajem odavno još dok je radio u ministarstvu inostranih poslova u diplomatskim misijama širom sveta, pošto je živeo po stranim zemljama tada ga nisam često vidjao a inače je komšija iz kraja, napomenuo sam već na početku. Bora je ozbiljan čovek sa prilično godina i nije primereno da se neko šegači na njegov račun, vredja ili ponižava. Vama jedna stvar nije jasna, ljudi koji se bave inovacijama su skoro uvek amateri bez tehničkog predznanja iz date oblasti, medjutim inovator je osoba koja ima osobinu da vidi i primeti nešto što većina ljudi ne bi zapazila pa ni profesionalci.

Ok, zadovoljan sam odgovorom. Bora je dakle osoba bez tehnickog znanja ali sa zeljom i voljom da pronalazi inovacije. Ja recimo koliko juce video da je proizvodjac necega izabrao mnogo glupo tehnicko resenje jednog segmenta svog uredjaja i da bi to moglo mnogo bolje bez povecanja troskova proizvodnje, ali ja jednostavno nemam zelje i volje da budem taj koji ce da unosi inovacije. Lepo je to sto si opisao, ali ostaje jos da priznas jednu stvar u veci inovacija - izmedju 90% i 99% ideja za inovacije su totalne gluposti, a onaj mali procenat dobrih ideja je taj koji omogucava napredak. Da li je se slazes? Kazes da je bora radio po diplomatskim misijama sirom sveta, imajuci u vidu da mu izrazavanje nije jaca strana, sta je on tamo tacno bio, neki portir nagadjam?

Mi smo ovde skloni misljenju da je ova zamisao jedna od onih koje pripadaju vecinskoj grupi, dakle totalnim glupostima, iz prostog razloga sto se ideja sukobljava sa osnovnim zakonima fizike. Problem je nastao kada je bora uvrteo sebi u glavu da ti zakoni fizike uopste nisu vazni, i da ljude sa tehnickim znanjem treba naterati da i oni tako mislje. Meni, a verovatno i tebi je jasno da se to nikad nece desiti, vec da ce bora doziveti najostriju kritiku, da ce njegove ideje biti okategorisane kao sulude i slicno. Postavlja se pitanje koja je svrha ove teme, zasto bora trosi toliko vremena na sizifov posao, cak je angazovao i zastupnika. Jasno je da nije dosao ovde ta stekne tehnicko znanje, da je hteo stekao bi ga ranije, ali deluje da je prilicno gadljiv na sticanje znanja. Da li je ovo reklama, kazu da je i losa reklama dobra reklama jer se prica o njemu, tako da onda nema problema kada neko kaze da je bora budalan a njegova zaisao golo gomno, to je sve reklama jer se prica o njemu. Svi smo culi za mimi oro, koja je stekla popularnost pokazujuci neznanje i pricajuci gluposti, bora je na dobrom putu da postane njen musli ekvivalent, isto toliko popularan. Druga ideja je da je u pitanju psiholoski eksperiment u vezi manipulacije ljudima - kako izbegavati nezgodna pitanja, usmeravati diskusiju u zeljenom smeru, iznervirati ili smiriti sagovornika po potrebi i sve slicno sto uz to ide.

Ono sto se reklamiranjem bore i ezv-a zanemarilo, to je da ce on svakako uskoro doci pod udar poreskih inspektora. On veruje da time sto nista ne prihoduje ima zakonsko pravo da se neregistrovano bavi nekom delatnoscu, sto nije tacno, ja sam vec neke slicne prijavom naterao da se registruju. Sada se menja odnos poreske uprave prema takvima, pa ce takvi koji uopste nisu registrovani biti smatrani mnogo vecim prekrsiocima od onih koji su registrovani, pa naprave neki propust i u skladu sa time bice drakonski kaznjavani. Zna se sta covek radi za spstvene potrebe, to su aktivnosti koje iskljucuju reklamiranje, patentiranje i slicne aktivnosti tipicne preduzetnicke aktivnosti. I sam si pomenuo da je bora svojevremeno primio neke pare, pa se postavlja ptanje da li je nakon toga podneo poresku prijavu i platio porez na dohodak, ili je sklon poslovanju na crno. Ja sam tu reko svoje, prijavu podnosim kada se zavrse ti pravilnici, jer ce efekat biti mnogo jaci nego da to uradim sada. Znam da bora nije jedini, vec da postoji armija takviih prekrsilaca, ali od nekoga se mora poceti. A on ako je tako sguran da to tako moze neregistrovano, onda neka nastavi.

 
+2

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat17.01.2015. u 10:16 - pre 112 meseci
G-din Bora Poštovani i njemu slicni Ozbiljni Ljudi su zarazeni virusom.

Jednom davno zlonamerni pokvarenjaci su pustili jak aber (virus) medju Srbe da Tesla nikad nije zavrsio visoke skole a izmislo je Struju.

I sad po zemljackom principu "Svi smo mi Tesla" hebe lud zbunjenog big time.

Nigde se nije kao u Srbiji zapatila legenda da talentovani genijalci sa tri razreda osnovne pomeraju doope sedamnaest godina skolovanim inzenjerima.
Nigde kao u Srbiji, u proseku 20 godina skolovani rocket-science inzenjeri nemaju tako jaku paranoju od "talentovanih" pronalazaca.

Interesantno je kako to ludilo izazvano aber-virusom stalno menja svoje pojavne oblike:
Ima se period, obicno petoletka, kad smo svi mi Nemanjici,
a kad se slegne prasina i razidje miris baruta ide se u desetoletka mod: Svi smo mi Tesle.

Toj zarazi treba stati na kraj nekako...
Mozda se pojavi onaj šumar sa kurblom da otera sve Titove matorce i portire nazad u planine odakle su dosli, bar ce umreti zdravi tamo.
Bilo bi lepo da se taj isti šumar malo pozabavi i sa pionirima balkanske Demokratije, previse ih je i pogodno su tlo za uzgoj Bora Poštovanih,
Mimi Ora i ostalih iza ugla vrebajucih Keba.


...khm, posle 47 strana nesto se osecam slabo, lici mi na virus, javlja mi se da skoknem do Šumarskog i patentiram Kurbla smer.

 
+2

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat17.01.2015. u 12:28 - pre 112 meseci
Vladd,

Divim se vašem stručnom objašnjenju kako rukovalac mikrotalasima uništava korov,a noge ostaju ne povređene. Mora da su to neki drugi dobri mikrotalasi.

Imate dobru moć zapažanja pa ste videli sve detalje i na forumu prezentovali da ljudi nešto nauče od stručnjaka za dobre mikrotalase.

S poštovanjem,
Bora Radar.
 
0

2012 v2

Član broj: 327278
Poruke: 2



+56 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat17.01.2015. u 14:46 - pre 112 meseci
Citat:
šef sale:

Batali sa tim provokacijama, Boru poznajem odavno još dok je radio u ministarstvu inostranih poslova u diplomatskim misijama širom sveta, pošto je živeo po stranim zemljama tada ga nisam često vidjao a inače je komšija iz kraja, napomenuo sam već na početku. Bora je ozbiljan čovek sa prilično godina i nije primereno da se neko šegači na njegov račun, vredja ili ponižava.


Ovo mogu da potvrdim, Bora je radio u Ministarstvu inostranih poslova u diplomatskim misijama, pretezno je radio u zemljama Afrike, gde je pokusavao da proda svoj bojler i da edukuje lokalno stanovnistvo da se kupa. Sam projekt nije naiso na prijem jer Bora nije bio dovoljno elokventan, jer potice iz partizanske skole koja zbog svojih akcija tokom rata nije uspela da nauci sva slova azbuke, tako da sve sto napise mora napisati sa 18-20 slova. Kako ta njegova miija nije isla dobro, Bora se kao inovator dosetio da se Afrikanci dovedu na skolovanje u Jugoslaviju gde ce videti kako izgleda i kako radi bojler.
Kasnije je Bora povucen sa tih misija i smesten u centralu u Beogradu.
Sta je karakteristicno za Borin bojler i zasto se morala ubacivati pumpa, ne znam kako vam je promaklo, ali to je zato sto u Africi nema ili slabo gde ima normalna gradska vodovodna mreza, zbog toga se Borin Bojler puni vodom donesenom u kofe, a kad dodje struja, porodica se okuplja, ukljucuje se sistem i pumpa pocinje da radi.
Jedini problem je sto je Bora u poznim godinama, a kao posledica demencije ili neceg drugog on vise nije svestan gde se nalazi i sta se desilo, pomesao je kontinente i nas je ovde pomesao sa Afrikancima.

Meni samo nije jasna ova Usrana_Jazbina koja se verovatno jos kupa u buretu i misli da je to najkvalitetniji bojler koji postoji na svetu. To je verovatno zato sto ga njegov idol Nole nije obavestio da bure za kupanje nije vise moderno u Evropi i jadnik je sad u raskoraku, kune se u svoje bure, Borin bojler ne zeli da prihvati iz inata, a Nole mu jos nije javio sta je trenutno moderno u svetu.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 297542 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.