Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows

[es] :: Advocacy :: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69421 | Odgovora: 571 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 18:07 - pre 214 meseci
Gadno gresis, ovaj, gadno gresis, sinak. Samo treba probati, a onda se vise ne bi vracali na Windows. Umesto kupovati bog zna kakve masine da bi mogle da teraju XP, pa jos i platiti taj isti XP, sve se moglo mnogo jeftinije odraditi sa Linuxom. Ali, ako je jeftino, kako da uzmes veliku proviziju? A tu niko ne daje svoje pare...
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Andreja Dulovic

Član broj: 14570
Poruke: 246
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 18:30 - pre 214 meseci
Citat:
metodologija za testiranje iz OSS svijeta moze da se nada da ce dostici rezultate iz komercijalnog razvoja

mislim da se to ne moze ocekivati u vremenskom intervalu koji ne bi ucinio softver zastarelim i neprivlacnim za dobar deo auditorijuma.
mozda postoji verovatnoca, ali previse vremena je potrebno za tako nesto. pogotovo zbog neophodnosti regresionoh testova koji ce nakon svake dodate funkcionalnosti, manje ili vise produziti vreme potrebno za testove, i tako u krug..

Citat:
Da li su te kategorije (vrijeme izlaska, kvalitet kad izidje) uopste vazne za OSS paket, Andreja?

da.
iako je koncept besplatnog softvera takav da svako moze dzabe instalirati paket, mislim da u tom poslu ima para, samo sto one ne dolaze direktno od prodaje samog softvera. na primer, kernel ne razvijaju entuzijasti, vec ljudi koji su placeni za to. da bi neko placao omanju armiju programera potreban je finansijiski interes. linux je mozda besplatan, ali da li to znaci da autori raznih distribucija i besplatnog softera uopste ne zaradjuju nista? ja zaista sumnjam da nema para u svetu oss-a, pa u tom svetlu, konkurentnost oss-a na trzistu jeste bitna.

mozda gresim, ali sticem utisak da si neke od teza posmatrao sa stanovista coveka kome nista ne zavisi od softvera, dakle joe-a. softver nije dobar samo onoliko koliko je funkcionalan, vec i onoliko koliko je stabilan, zatim koliko je "standardan" (da bi vise ljudi moglo da radi na jednom dokumentu, na primer), kakva je learning curve, koliko je sw robusan, kakvo mu odrzavanje treba, i slicno. funkcionalnost je jedan, doduse bitan, deo kvaliteta softvera ali ni iz bliza se ne moze reci da odredjuje kvalitet u potpunosti.

Citat:
Cak ni to nije isto. Psiholoski, ljude mnogo vise nervira kad im ne radi komercijalni softver za koji su platili pare. Ako placam, ocekujem kvalitet. Ako kvaliteta nema, postavlja se pitanje sto to placam, prevari li me neko kad mi proda nesto sto ne radi ono sto je predvidjeno.

sumnjam da je neki iole ozbiljan komercijalni softver pusten u prodaju a da "ne radi". previse slobodno si definisao to "ne radi". tako da je u slucaju koji si opisao ta nestabilnost dosla do izrazaja mnogo vise nego sto je to u stvarnosti.

standardizacija zavisi od toga koliki je procenat korisnickog tela spreman da prihvati to konkretno resenje pa, mislim da nije ispravna teza po kojoj ce kvalitet funkcionalnosti (!) iznedriti standard i da tu tome mnogo vecu ulogu igraju drugi aspekti kvaliteta. shodno tome, imamo pojavu da 80% ljudi koristi IE kao definitivno najnekvalitetnije od ponudjenih resenja. laka dostupnost, napadna kampanja, idiot-proof koncept su kljucni za standardizaciju ako je suditi po stanju na trzistu proizvoda namenjenih joe sixpacku (ne samo sw-a, nego uopste). funkcionalnost je tek negde pri kraju liste. zato su danas popularni opinion-makeri, "sminker" raznih vrsta, ljudi koji se muvaju svuda i mogu da prosire rec, a internet je bas slikovito "ratiste" sto se toga tice. za razliku od njih, inzenjeri cesto imaju iskrivljenu sliku realnost baziranu na racionalnom pogledu na svet, te ih nikako ne treba pustiti da vode glavnu rec kad je bilo kakva proizvodnja u pitanju, makar to bio i oss. :) :)

Citat:
Nijesam to tvrdio. Tvrdnja je da komercijalne kuce mnogo vise trose resursa trose na implementiranje novih funkcija, nego na odrzavanje. U starom softveru se poprave bagovi koji su stvarno problematicni korisnicima, sitne stvari se pocesto ostave takve kakve jesu i trci se za novom verzijom i novom sansom da se korisniku izvuku pare za novu verziju.

kad proivodnju softvera diktira ekonomija, onda se sve stavi na papir. rupe se krpe taman toliko koliko je potrebno da tech-support i odrzavanje ne pocne da trosi previse firminih para. drugim recima, ne sme se dozvoliti izlazak netestiranog i nekvalitetnog softvera jer ce navala korisnika napraviti gadne gubitke. shodno tome sledi i raspored effort-a kod komercijalng softvera.

dakle, krajnji "izgled" komercijalnog softvera je preko klijenata/trzista posredno diktiran zahtevima za kvalitetom. moje misljenje, naravno...


Citat:
Iznad tog middleware domena, stvari su mnogo vise "divlje" i standardizacija nije postignuta, tj. standardi izranjaju sporo (Gnome vs. KDE, naprimjer).

moje misljenje je da i standardi treba da se vremenom menjaju, shodno napretku i novim idejama itd. ne zato sto sam ja neki hipik pa da drzim 2 prsta i borim se protiv svetske nepradve zvane m$, nego zato sto se to isplati svima. a kako je vaspostavljanje :) standarda u tom domenu sporo u svetu oss-a, ne vidim neku kapitalnu prednost ni sa te strane. takdje, sporost donosenja standarda proistice i zbog toga sto hijerarhija donosenja odluka nije jasno uspostavljena, ako je uopste i ima. no, to je cena koja se placa za ono "niko ne kontrolise" i "besplatno".

Citat:
Ja mislim da je to nerealno ocekivati. Masovnija migracija svih, ne samo profesionalnih korisnika, bi nastala kad bi virtuelizovane masine (vmware i zen, da znamo o cemu se prica) imale graficke drajvere (samo to fali, kud ta lijepa sreca da mi Bozic Bata "donese" takav NVidia drajver) koji podrzavaju virtuelizaciju i omogucava svim virtuelnim masinama da koriste resurse kartice. Kad budem mogao da pokrenem aplikacije koje sam kupio i OSS rijesenja u istom trenutku na svojoj masini, kad budu koegzistirala u memoriji, ja nikakvih daljih problema kao potrosac nemam. Ako mi treba jace od Gimpa, calenzi bite Adobeu za Photoshop. Ako mi Gimp oposljava posao, a ono dobro i jeste, plati OSS svijetu sto kosta (prijavi problem ako na njega natrcis).

tezu sa photoshopom sam uzeo kao primer koji je trebalo da ilustruje lakocu sa kojom bi profesionalni korisnici nekog softvera presli na drugu platformu/progrm ako bi to donelo vise koristi. kod profi primene ne postoji, ili je u mnogo manjoj meri izrazena, inertnost i vezivanje za jedan paket, vec je konkurencija mnogo surovija, i ocas posla bi (fiktivni) program bolji od PS-a postao standard za razliku od mnogo boljih browsera koji i dalje kaskaju za IE-om. hocu da kazem da nisu isti zahtevi koje dva sw paketa (namenjena razlicitom auditorijumu) moraju da ispune da bi preuzei primat svaki na svom trzistu.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 18:31 - pre 214 meseci
@Vrider: E stvarno si iz Pirot :)

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Andreja Dulovic

Član broj: 14570
Poruke: 246
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 18:37 - pre 214 meseci
@VRider

bezveze ti je taj arogantan pristup. ;)
Citat:
VRider: Pa ti na shalterima teraju koliko aplikacija? Jednu. Nije windows bas toliko los da ga jedna aplikacija skuca toliko da je neupotrbljiv nakon 3 meseca. Nije toliko los. :)

za vreme svog borakva tamo nisam video racunar na kome je instalirano manje od 10 programa, sto "ozbiljnih", sto onih manje ozbiljnih. i sve radi.

inace, nisu to samo salterski racunari. racunski centar je u jednoj velikoj prostoriji, ima nekoliko 4 "ormana" punih mrezne opreme, servera, firewallova, boga oca, ne znam ni ja koliko masina, itd. sve to radi 24/7 (mogu da zamislim koliki je broj upita ka bazi u spicu saobracaja i slicno) dakle nije sistem koji stoji u "idle" modu i koji se ne koristi. nesto od svega toga je na unixolikim os-ovima, ali se glavna mreza fura pod windowsom.
i to radi, ma kakve bajke o reinstalacijama vi pricali.


p.s. naravno, ljudi koji rade za tim masinama na salterima, na primer, nemaju administratorkse naloge.
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 18:41 - pre 214 meseci
Heh degojs nemas pojma na cemu radim i na kom projektu ,a niti cu da pricam o tome :)
Ja sam pricao svoje iskustvo to sto sam ja glup za win je moj problem. Mene niko nije
zaposlio zato sto sam dobar u reg hakovanju vec u tome u cemu jesam.
Mozes ti meni da prodajes jeftine fore , ali ces uvek ostati plitki windows korisnik
koji misli da je to jedino upotrebljivo na ovom svetu. Mislim tuzno.

3 programa pa sta drugo da koristim na poslu keve ti ?
Degos kao da zivi nase zivote pa on zna ko sta radi.
I svako ko kaze nesto to je jel mrzi windows
I ja se primam na svakojake likove blah ;)
Od sada cu kad god zazelim da postujem da procitam jednu recenicu iz registrija :)


[Ovu poruku je menjao aleksandrin dana 26.09.2006. u 20:28 GMT+1]
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 18:56 - pre 214 meseci
Ma koliko se trudili da sakriju win tabor mora prihvatiti cinjenicu da su uhvaceni spustenih gaca
Toliko , da im se vidi kernel

Narani pse i nista ne diraj

A inace EDB je jak ko zemlja i ima para da plati winamp i opera testere.
Treba na vreme upozoriti gradske vlasti Minhena da se ne sjebu sa xmms-om i konqijem
Minhen Paznja, xmms hara

Lol

BurnCD/reboot/BurnCD/Reboot ...
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

vladdy
Chicago, USA

Član broj: 30119
Poruke: 137
*.dsl.emhril.sbcglobal.net.

Sajt: www.pro-transport.com


Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 18:58 - pre 214 meseci
Pa bar 10+ ljudi je reklo da ima probleme sa windows-om dok dvoje ljudi ponavljaju ko debili da Windows radi 100% nonstop i da se ne mora nikada reinstalirati.


xexe mada je biser bio da instaliras windows xp i zaboravis na njega a posle da svaka kompanija treba da ima IT odeljenje sa timom windows strucnjaka, komedija opsta cak i u utopiji koji doticni ima u mozgu


Ili su ova dvojica super genijalci koji znaju sve o windows-u (registry repair -> svez windows hehe) ili su ovi ostalo blago mentalno retardirani i treba da koriste dos terminale, prosudite sami.
http://www.pro-transport.com - The most advanced trucking software on the market
 
Odgovor na temu

Zeljko Mitrovic

Član broj: 3197
Poruke: 81
*.cmbrmaor.covad.net.



+1 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 19:31 - pre 214 meseci
Citat:
aleksandrin: Heh degojs nemas pojma na cemu radim i na kom projektu ,a niti cu da pricam o tome :)
Ja sam pricao svoje iskustvo to sto sam ja glup za win je moj problem. Mene niko nije
zaposlio zato sto sam dobar u reg hakovanju vec u tome u cemu jesam.
Mozes ti meni da prodajes jeftine fore , ali ces uvek ostati plitki windows korisnik
koji misli da je to jedino upotrebljivo na ovom svetu. Mislim tuzno.

[Ovu poruku je menjao aleksandrin dana 26.09.2006. u 20:28 GMT+1]


Citat:
aleksandrin
Član broj: 69227
Poruke: 313
Lokacija: Sabac/Mayur
62.108.116.*
OS: Windows XP


:o)

Kako se samo brukate u zadnje vreme.
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 19:37 - pre 214 meseci
Pa takvi kao ti se brukaju koji ne citaju od pocetka.
Ja sam milion puta naveo da nisam ni za linux ni za windows.
Koristim oba i ponosim se time :)
Koristim ono sto je najbolje iz oba i kritikujem takodje oba jel
oba imaju mane.
Ja sam lepo naveo vise puta da sam samo "obican glupi win korisnik"
U cemu je problem?
Sledeci put kad krenes da pametujes procitaj sve moje postove.

Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 19:42 - pre 214 meseci
Citat:
@Marko_L

Vidim da ti administracija JurassicSoft foruma tehničke podrške ne ide od ruke, javi se ako ti treba pomoć da ti zaštitim forum, je*eš forum tehničke podrške jedne programerske kuće kojoj spameri zagadiše prostor Ili bar vratite "image" foruma na prethodni (hint: http://www.jurassicsoft.com/forum/viewforum.php?f=1 )

Wow, našao si da procenjuješ moje sposobnosti na osnovu phpBB foruma koji je u test fazi i koji je radi probe postavljen sa default podešavanjima, dakle bez ikakve zaštite (hint: gostima nije zabranjeno pisanje po forumu). Šta da kažem, bravo, provalio si me.
Citat:
@Marko_L

zamolio bih te, ako ti nije teško, da mi objasniš kako se to testiraju WinAmp i Opera u datom radnom okruženju... mnogo mi se dopada ovaj pristup i hteo bih da ga primenim...

Nisu u pitanju samo WinAmp i Opera, već svaki softver. Testiraju se vrlo jednostavno. Instaliraju se na istoj mašini i u istom radnom okruženju kao što je radna stanica na kojoj će se naći ako prođu testiranje i takav sistem se posmatra nekih mesec-dva dana, zavisno od softvera i njegove kompleksnosti (za WinAmp bi i 15-tak dana testiranja bilo dovoljno). Ako se pokaže da softver ne pravi nikakve probleme u radu sa tim hardverom i nema konflikata sa nekim drugim programom, postavlja se na ciljnu mašinu. Naravno, neka pilićarska firma nema neke preterane potrebe da ovo radi, jer njima ionako nije problem da mašina na kojoj se radi bude u leru dva dana (mkdsl-u recimo treba toliko da reinstalira Windows, i to na svaka 2-3 meseca. Međutim, ozbiljne firme sa mašinama na kojima se vrti ozbiljan softver, koji radi recimo finansijske proračune u realnom vremenu, obradu podataka prikupljenih iz poslovnica, mašine na kojima se pišu programi, i uz to postoji vrlo uzak deadline, jednostavno ne mogu da dozvole sebi da ostanu u leru 2 dana zato što se nekom prislušala Ceca ili šta već, pa je odlučio da instalira neki player koji se njemu dopada.
Citat:
Sta znaci kuci treba da kupim jos jednu masinu da testiram Programe pre nego sto ih instaliram
na svoj box?

Pričam o ozbiljnim firmama i drugim ozbiljnim organizacijama. Na mašinama na kojima se vrti softver koji obavlja ozbiljne procese je rizično instalirati bilo šta što nije prethodno istestirano u tom radnom okruženju. Šta ćeš ti da radiš kući je tvoja stvar. Možeš ti Windows da reinstaliraš i dva puta dnevno na svom kućnom kompu, ako ti je toliko zabavno. Međutim, ako ti reinstaliraš sistem svaka 2-3 meseca, onda IT menadžment ili vlasnik tvoje firme treba da se zapita koga je zaposlio. Ja vam bogme ne bih dao ni nacrtane ovce da čuvate, obrisali biste ih posle 3 meseca.
Citat:
Znaci za windows mi treba sledece:
-tim strucnjaka da ga podesi da mogu mirno da radim godinama
-redovni backup rega
-mini linija da mogu da slusam muziku
-masina za testiranje software-a?

Vidiš kako fino karikiraš. Ne treba ti tim. Treba ti jedan čovek koji je završio osnovnu školu i da ume da prati uputstva dok instalira sistem. Ako se nekome sistem usporava svaka 3 meseca, a na njemu nema ni 5 aplikacija, onda stvarno ne znam šta taj čovek radi sa tim sistemom. Drugo, pravljenje imidža je sasvim na dobrovoljnoj bazi, jer za 10 minuta može da vrati sistem u prvobitno stanje, ali ako je neko mazohista, pa mu lakše da ručno reinstalira Windows ako nešto zezne, nemam ništa protiv. Mini liniju sam pomenuo kao univerzalno sredstvo za slušanje muzike u firmama, umesto da se dozvoli zaposlenima da svi instaliraju svoje omiljene plejere i prave žurku. Znaš ono, svaki zvučnik druga pesma... ja to nigde nisam video. Mašina za testiranje softvera je uvek poželjna, pogotovo ako instaliraš neki softver sa kojim se prvi put susrećeš i ne znaš kako će se ponašati na tvojoj mašini koja ti služi za rad.
Citat:
Hahah mislim :)
Ali ako ne radi M$ kupite mini liniju. Pa kupi ti televizor pa gledaj grafiku , sta ce ti X.
Otvori prozor gledaj grafiku , kupi mini liniju da slusas muziku DVD za gledanje filmova,

Ne, nismo se razumeli. Meni sve to radi savršeno. Mini liniju sam preporučio vama koji ne možete ni muziku da pustite, a da vam sistem ne zakuca ili uspori, pa morate da ga reinstalirate.
Citat:
Lose se secas kompletno svega.
Aplikacija nije radila jer je HDD fizicki prenet u drugi racunar sa potpuno razlicitom plocom, procesorom, grafikom ... osim stampaca
Stampa nije radila verovatno zbog ploce a aplikacija nije isla u fullscreen zbog graficke.
To nije do wina, naravno, ali je navedeno kao primer da je pravljenje imidza ili sl. jednostavno, budzenje i nije stabilno resenje za dalji rad.
A to vodi ka reinstalacji.

Pa ko ti je kriv kad te mrzelo da pročitaš dva reda teksta i saznaš šta je imidž. Imidž se pravi da bi se instalirao na istu mašinu sa koje je skinut kada ona postane nestabilna i time uštediš vreme koje bi izgubio reinstalacijom. Ili eventualno da se prebaci na mašinu koja je identična sa ovom prvom, ako ovoj prvoj rikne hardver, a nemaš isti komad u rezervi.
Citat:
Kad smo kod toga, kako mislis da programer testira svoj program za neku grafiku koja ce se tek pojaviti?

Pa da, lakše je pljuvati po Windowsu, nego naći programera koji zna da radi svoj posao. Otkad se bre poslovna aplikacija vezuje za neko parče hardvera, pogotovo grafičku ? Šta, da nije koristio pixel i vertex shadere za poslovnu aplikaciju koja treba nešto da štampa ? LOL. E svašta će čovek da pročita. Ja imam aplikacija koje su pisane pre 10 godina, a koje rade i na današnjim sistemima.
Citat:
Kakvo bre crno testiranje?
Telekom?
Ministarstva u Nemanjinoj?
Ko to radi?

Pa ako neće da se bave testiranjem, onda neka uzmu brendiranu mašinu, sa istestiranim softverom i nek ne dozvoljavaju zaposlenima da stavljaju na mašinu šta im se prohte, ili nek zaposle nekog ko zna nešto o kompjuterima, a ne nekog debila koji će da reinstalira sistem svaka 3 meseca, jer mu se nešto usporilo, i posle za to krivi Windows.

Sve u svemu, iskreno žalim tog jadnička koji je vas zaposlio da mu bilo šta prčkate po sistemu. Jednostavno niste kvalifikovani ni muziku na kompu da pustite, a da vam se isti ne skuca :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.6.*



+6455 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 19:43 - pre 214 meseci
Citat:
aleksandrin: Ja sam lepo naveo vise puta da sam samo "obican glupi win korisnik"
U cemu je problem?


I DBA i DBA!!!
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 19:46 - pre 214 meseci
Citat:
Pa bar 10+ ljudi je reklo da ima probleme sa windows-om dok dvoje ljudi ponavljaju ko debili da Windows radi 100% nonstop i da se ne mora nikada reinstalirati.

Da, samo što kod mene ne radi jedna mašina sa Windowsom, nego 162. Neke čak imaju i WinAmp i Operu, pa zamisli sasvim lepo rade, neke od njih već godinama. Nema usporavanja, nema zakucavanja... ja stvarno ne znam šta vi radite sa tim mašinama ako svakih 3 meseca mora da se reinstalira sistem.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 19:49 - pre 214 meseci
da ventura to mi je posao od kog zivim kao sto su tebi prevare npr.
Mogu biti dba i na linuxu zar ne?
Kakve to veze ima. JA i ne zelim da budem nesto vise od obicnog glupog win
korisnika. Ne zelim da procitam 2 linije teksta za pravljenje image kao sto npr
degojs ne zeli da procita dve linije da bi namestio xorg :)

Sta je ventura sto nisi prokomentarisao tvoj cuveni deface? :-)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

vladdy
Chicago, USA

Član broj: 30119
Poruke: 137
*.dsl.emhril.sbcglobal.net.

Sajt: www.pro-transport.com


Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 19:56 - pre 214 meseci
Citat:
Marko_L: Da, samo što kod mene ne radi jedna mašina sa Windowsom, nego 162.



Ti odrzavas 162 masine pod Windows-om?

Pa onda jesi genijalac.
http://www.pro-transport.com - The most advanced trucking software on the market
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.6.*



+6455 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 20:01 - pre 214 meseci
Citat:
aleksandrin
Sta je ventura sto nisi prokomentarisao tvoj cuveni deface? :-)


A šta tu ima da se komentariše?

Jeste se vas dvojica slinavaca kurčila po TVu kako ste hakeri?
Jeste.
Jesam li vam ja defaceovao sajt a da se emitovanje emisije nije završilo?
Jesam.

Šta još ima da komentarišem? Da pričam kakvi ste šabani?
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 20:08 - pre 214 meseci
Cek cek hahaha ko se kurcio na tv ja?
Pa ti si u debeloj zabludi. Prvo ja sam iz Sapca sto i pise.
Drugo Cyber-a sam upoznao prosle god na blackhatz okupljanju pre
toga ga u zivotu nisam video hahaha kakav si ti papan.
A kako si difejsovo ajde objasni ljudima AJDE KAKO navedi
te tvoje mocne win komande
cmd.exe > plati-adminu.exe > deface.exe :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 20:09 - pre 214 meseci
Citat:
3 programa pa sta drugo da koristim na poslu keve ti ?


Windows ako ti usporava zbog Opere, Oracle i Winampa.. hehehe pa nemam ja tebi sta mnogo da kazem :) Samo ti de..

Lepo ti rekoh - ako se ikad nadjes gde u situaciji da imas intervju za posao, obavezno im to ispricaj :-) Reci: ne volim bas da radim sa Win jer cim instaliram 3 programa (reci i koja), Windows mora da se reinstalira svaka 3 meseca :-D

A ne, nije da mora - ti rece da ti to zelis :)

Ko to na poslu ima dozvolu (tj. vremena) da reinstalira operativni sistem jer zeli? :)))

hehehe Ma daj bezi bre..

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 20:10 - pre 214 meseci
Citat:
Drugo Cyber-a sam upoznao prosle god na blackhatz okupljanju pre


Ajoj..

OK. Sve ti verujem. Ne moras vise nista da pricas.

;-)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.6.*



+6455 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 20:10 - pre 214 meseci
Citat:
aleksandrin: A kako si difejsovo ajde objasni ljudima AJDE KAKO navedi
te tvoje mocne win komande
cmd.exe > plati-adminu.exe > deface.exe :)


A kakve ima veze kako sam to uradio?

Jesam li ja postigao željeni efekat? Jesam. Jel on ispao još veći debil posle toga? Jeste.

Stvarno nije bitna stavka što sam ja svo vreme imao njegovu šifru, kao i šifre od gomile te kvazi hakerske ekipe. Tada sam se zabavljao čitajući njihove mailove i interne hackerz prepiske...

 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows26.09.2006. u 20:16 - pre 214 meseci
@degojs
Naravno da zelim niko me puskom ne tera na to.
Ok ne usporaa to mi se ucinilo od sada cu da ga preinstaliram svake 3 god :)
Sta je sa silnim korisnicima po forumima koji se zale na iste stvari? :)
Postavite anketu na nekom normalnom forumu gde ne dolaze naduvane
sveznacile i sl tvorevine pa vidite koliko obicnih ljudi iam probleme.

@ventura
Pa ti si ispao jos veci debil od njega kad si se time i hvalio.
Ne kazem da on nije ispao debil tim kurcenjem na TV al
ti si pao jos nize.
Hhah odakle ti to da sam ja bio na tv da mi je znati.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Na svakih 6 meseci dati krv i reinstalirati windows

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69421 | Odgovora: 571 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.