Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...

elitemadzone.org :: MadZone :: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 48199 | Odgovora: 192 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

uranium
Beograd

Član broj: 60097
Poruke: 543
*.eunet.yu.

Jabber: uranium@elitesecurity.org
ICQ: 324386953


+5 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 02:39 - pre 215 meseci
Citat:

Mercuy Square Uranus:

Mercury in a square aspect with Uranus speeds the perceptions, and quickens the intuitions. At times you can be erratic in your drive to be independent. Your speech can become sarcastic and brusque, and mental energies can be wasted in temperament. You love a battle of wits and will take the other side of just about any argument just for the fun of it. Your independence and vigor of mind can make you a leader of thought when you have learned to get the chip off your shoulder.


...mada...
ja sam imao u vidu upravo to što reče

Citat:
c1k4_ml3kc3: Sto li ja gubim vreme sa ovom dvojIIIIcom ) ...


ali ko hoće u ovih dan-dva da obuči flylorda - eto prilike
Attempt all the problems. Those you can do, don't do. Do the ones you cannot.
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
80.93.248.*



+43 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 04:53 - pre 215 meseci
Ljudi su oduvek zeleli da veruju u nesto, nikada nisu bili na duhovnom nivou da veruju u sebe i uvek im je trebala neka potpora kako bi se osecali bolje.
Cinjenica je da se ljudi oduvek hvataju za svaku sitnicu jer sta god astrolog da kaze on govori neke opste stvari, kad si imao 13 godina imao si nesrecu, tragediju ili nesto tako, naravno svi smo svake godine dozivljavali razne tragedije i nesrece, svi imamo zdravstvenih i drustvenih problema na tone.

Sve ovo vreme postavljate pogresno pitanje a to je kako je on nesto pogodio, nije bitno da je nesto pogodio sto se vec dogodilo, ja ne shvatam razlog zasto je bitno da neko ikome pogadja sta mu se desavalo u zivotu?!
Gledam sebe, sta ja dobijam time sto mi je neki astrolog "pogodio" kakva sam osoba i sta mi se dogadjalo u zivotu, to sasvim nije bitna stvar, ne treba meni niko da mi govori kakva sam osoba, ako ja ne znam kakva sam osoba onda je verovatno problem u meni.

Coveka mozete upoznati fizicki ali psihicki nikada...
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.5.*



+6455 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 09:34 - pre 215 meseci

Cela ta astrologija i to sve kad god sam čuo o tome se svodi na "pogađanje"... Zar nije logično da bi onda vaš najbolji prijatelj bio vama i najbolji astrolog, jer bi svam sve "pogodio"?

Ispričaću ovde kako funkcioniše "ordinacija" onog belog maga što se non stop provlači po nedeljnom telegrafu...

Čovek nazove da zakaže seansu, i sekretarica mu ljubazno kaže da se termini prebukirani i da može da mu zakaže tek ta 2-3 nedelje. Dok mu zakazuje razgovor uzme mu opšte podatke, broj telefona, adresu i sl. Za to vreme od 2-3 nedelje, terenac koji radi za belog maga obilazi buduće klijente i na osnovu materijalnog stanja (verovatno samo pogleda u kakvoj kući živi itd.) se odlučuje koliko duboko će ispitivati o tom čoveku. Ako se subjekt učini zanimljivim, onda se terenac raspituje kod komšija o tom čoveku, kakav je on kao ličnost, da li ima decu, kakva su mu deca, kakve je naravi, da li su imali nekih bitnijih tragedija u životu, da li im se desilo nešto drugo bitnije itd itd... I taj se izveštaj onda podnosi belom magu...
Kada čovek dođe na seansu ovaj prevarnt već zna sve o njemu, i sa vrata ga strefi nekom činjenicom iz njegovog života tipa "...vidim da imate dve ćerke, starija je pobegla sa dečkom i zatrudnela u 17 toj godini..." i čovek se naravno primi da ovaj stvarno može da vidi sve to... Seansa nastavlja dalje, i ako taj mag utvrdi da je subjekt pogodan za dalju obradu, kaže mu kako je on prekomplikovan slučaj za jednu seansu, i da tek na sledećoj on može da ga 'otvori' još više... U međvremenu terenac se vraća do kuće i u ugao dvorišta ubacuje neki zamotuljak sa crvenim koncem, i usput se još detaljnije raspita o njemu... I tako kad čovek dođe ponovo kod maga, ovaj ga još više 'otvori', i usput mu kaže da je neko na njih bacio crnu magiju i da potraži zamotuljak sa crvenim koncem u dvorištu ako želi i sam da se uveri u to, i da se crna magija može skinuti samo u narednim seansama i da će to da košta od par hiljada do par desetina hiljada evra, u zavisnosti od materijalnog stanja, i kretenizma subjekta...


Ili slučaj iz druge "ordinacije"... U čekaonici sa klijentima uvek sedi i jedan koji je vidovnjakov agent... Jer ljudi koji sede po tim čekaonicama obično pričaju između sebe, i jedni drugima se jadaju o svojim problemima (zbog toga su i došli tu), ovaj to pažljivo sluša, zapitkuje pitanja i ubacuje ponešto svoje... Naravno taj agent prvi ulazi kod vidovnjaka, podnosi mu izveštaj, tako da ovaj isto na raspolaganju ima neki početni udarac koji sa vrata zaprepasti onoga ko je došao...


Evo i jedna priča sa sajta paralax.co.yu čij je vlasnik Voja Antonić.

Da rezimiram ukratko, radi se o testu (odnosno raskrinkavanju) astrologa. Pošto oni tvrde da mogu da proniknu u dubine nečije ličnosti, da vide prošlost i budućnost itd. neko iz komiteta za skeptička istraživanja je odlučio da ih malo testira. Obišao je većinu astrologa dok kojih je mogao doći, izmešuostalog do veoma poznatih imena u tom svetu, dao im je datum rođenja, mesto, sat minut šta sve treba i da mu kažu kakva je to osoba. Ono što im nije rekao da se ta osoba nalazi u zatvoru zbog ubistva 33 dečaka, koje je prvo sadistički silovao pa potom ugušio, i da čeka na izvršenje smrtne zakne. Nijedan od astrologa nije video da je tu reč o serijskom ubici, a jedan je čak napisao da treba da radi sa decom i da njegov rad oplemenjuje. Toliko o tome, a evo i celog teksta:

Citat:


4. poglavlje: Astrologija

Astrologija u ćeliji smrti

--------------------------------------------------------------------------------

Članovi Komiteta za skeptička istraživanja iz Kanzas Sitija došli su na ideju kako da podvrgnu proveri tvrdnju da astrologija "radi". Jedan od članova komiteta posetio je nekoliko najviđenijih i najskupljih lokalnih astrologa, sa zahtevom da mu pomognu oko izbora zanimanja jer mu je bio ponuđen posao u kome ima dosta rada sa decom. Trik je bio u tome što je on, umesto svog datuma, vremena i mesta rođenja, dao podatke Džona Gejsija (John Gacy), koji je tada u ćeliji smrti u Čikagu čekao izvršenje smrtne kazne za više svirepih ubistava.

Da bi se bolje razumela ličnost Džona Gejsija, treba znati detalje o zločinima za koje je osuđen na 12 smrtnih kazni i 21 doživotnu robiju. On je ubio 33 dečaka (uglavnom tinejdžera) tako što ih je namamio u svoju kuću, vezivao ih, silovao i ubijao. Za to je koristio poseban postupak: pošto je na prevaru svakog od njih doveo u kuću, sebi je na ruke stavljao lisice da bi pokazao kako može sam da ih skine. Kad je ponudio gostu da izvede isti trik, jednim pokretom prsta bi zaključavao lisice i nesrećnom dečaku vezivao usta u koja bi mu pre toga stavio donji veš, kako ne bi vikao. Zatim ga je silovao i potom ugušio tako što bi mu duboko u grlo gurnuo isti taj veš.

Za ovaj test odabran je Džon Gejsi jer bi profil ličnosti sadističkog, seksualno motivisanog masovnog ubice morao da bude jasno vidljiv pod ispravnim indikatorom; ako su astrolozi zaista u stanju da "vide" ličnost i sudbinu neke osobe gledajući natalnu kartu, onda će sa Gejsijem imati lak posao.

Prvi na listi bio je međunarodno priznati astrolog Nil Mičelsen (Niel Michelsen), ali od njega je zatraženo samo da izradi natalnu kartu, jer je specijalizovan za taj tehnički posao i u njegovu stručnost niko ne sumnja. A onda su ostali astrolozi dobili podatke o Gejsijevom rođenju i natalnu kartu, pa su se dali na posao. Evo šta mu je svaki od njih savetovao.

Džon Sendbak (John Sandbach), autor šest knjiga iz oblasti astrologije, dao mu je savet da “ne optužuje sebe što nije pružio više od sebe u nekim ranijim slučajevima, jer je preterano popustljiv i nije pokazao dovoljno odlučnosti". Savetovao mu je da svakako radi sa mladim ljudima zbog “sposobnosti da im pomogne da ispolje svoje prave kvalitete".

Lokalni astrolog Rendi Gudmen (Randy Goodman), koji je 1985. godine pobudio pažnju medija time što je istraživao fenomen “tajanstvenih letećih viršli„, rekao je za svog klijenta da je “zaista rođen za to da služi ljudima". Njegov rezime je bio: “Vaše prisustvo ima blagotvoran uticaj na ljude. U prošlosti ste koristili svoju energiju na veoma dobar način pa, prema tome, i u ovom životu možete dosta dobrog da učinite. Sve u svemu, može da se kaže da je vaš život vrlo, vrlo pozitivan".

Sledeći astrolog, Norma Najt (Norma Knight), opisala ga je kao “veoma senzibilnu osobu". Kad joj je pomenuo ponudu za posao u kome bi radio sa mladima, odgovorila je: “Vi možete da budete dobri u radu sa decom i za vas to može da bude dobar put da naučite da još više pružate i primate. Uvek ste spremni da pomognete drugima. Povremeno čak pokazujete preteranu naivnost prema svima koji zatraže pomoć... ljubazan, nežan, obziran kad se radi o potrebama drugih".

Beverli Forel (Beverly Farrel), koja u svojoj knjizi sebe predstavlja kao “međunarodno priznatog autora, predavača i nastavnika religije, metafizike i astrologije, sa 30 godina iskustva u domenu paranormalnog", takođe mu je savetovala rad sa mladima: “Imate veoma dobro zaokruženu ličnost i možete da budete dobar model drugima. Ako budete radili sa decom, nećete imati velikih problema. Vrlo ste upečatljivi i zračite nesebičnu ljubav. Vaša instinktivna svest i nesputan odnos prema životu može da oplemeni svakog s kim ste u kontaktu."

 
0

c1k4_ml3kc3
Beograd

Član broj: 102858
Poruke: 9
*.ptt.yu.

Sajt: www.trecagimnazija.edu.yu


Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 10:46 - pre 215 meseci
Ono za malu decu je odvratno!

Da li zaista ti astrolozi (koji su radili horoskope)sebe mogu okarakterisati astrolozima ili pak nekakvim prevarantima?
Uostalom, sto se takav slucaj nije desio i u Srbiji, pa da astrlozi tacno odrede, a ne tamo neki koji su sa drugog kontinekta! Svako koristi drugacije metode izrade horoskopa! Neki su iskljucivo za posao, neki su iskljucivo za emotivan odnos, neki iskljucivo za proslost itd - zelim reci da taj ko je pisao taj tekst nije i stavio koju su metodu ti astrolozi koristili (zbog takvih stvari ne volim da se bukvalno svaka izrada horoskopa okarakterizuje globalnom astrologijom - postoji VISE vrsta astrologa!)...
Zajedno sa tim textom se treba proveriti i sta su tacno rekli isti astrolozi u njihovu odbranu! U suprotnom, neko je verovatno samo lupetao neistinu i spominjao njihova imena kao i rechi koje su iskazivali!
'Alo ljudi, astrlogija ima svoje univerzitete i na desetine hiljade svojih skola sirom sveta - sto definitivno ne potvrdjuje da je izrada horoskopa glupost, a jos manje da astrologija nije nauka - efekat se potvrdjuje svakim subjektom koji se opredeli da uvidi da li zaista planete imaju uticaj na njegov zivot - uvek se nadje korektnost i uvek ce zbunjivati skeptike - kasnije ce im biti draze kada korektnost pronadju i kod druge osobe, pa kod trece i naposletku ce se opredeliti za svoju licnu teoriju o izradi horoskopa, vrstama i podvrstama astrologa, o tome kako funkcionise sistem prevaranata(to zaista postoji), o tome da vidovitost postoji i da je na 29.stepenu, o svemu navedenom i jos o puno drugih stvari koje su delic astrologije...!

Nemojte blatiti pojam astrlogije! Ona ne utice na Vas niti ima efekat nekakvog hemijskog ogleda nad Vama - jednostavno je deo Vas i zauvek ce biti u Vama.

Ovo je VAZNO : ASTROLOGIJA NIJE ISTO STO I IZRADA HOROSKOPA!!! IZRADA HOROSKOPA JESTE SAMO DELIC ASTROLOGIJE.
Ja objasnjavam astrologiju Vama kao sto neko objashnjava detetu matematiku i brojeve. I dete pita - ''A sto je ovaj broj bas takav, a Pera kaze da je to glupo! To nije istina''

Kod nas je pre nekih dva-tri meseca ( U Junu 2006 ) odrzana medjunarodna astroloska konferencija ( I ABA ) u Beogradu u hotlu ''M-BestWestern'' gde su PRIZNATI astrolozi diskutovali o novim tumachenjima Vec postojecih saznanja.

Ruski astrolog Pavel Sviridov je spasio dve zrtve od serijskog ubice ( u istrazivanje je bio ukljucen citav tim kriminologa, psihologa, psihijatra, a programom je rukovodio on )
OVAKO TREBA DA SE TUMACI MANIJAKALNI UBICA : (Tekst iz casopisa ''AstroLogos'')

''Astrologija, Model zivota'' Pavel Sviridov

''Renomiranog astrologa iz Rusije, upoznali smo preko sjajnih predavanja sa konferencije iz Moskve 2004.godine. Komunikacija je u Beogradu tekla lako, a gospodin Sviridov nam je svoje znanje stavio na raspolaganje u svakom smislu. Tokom astroloske konferencije odrzao je nekoliko sjajnih predavanja, o cemu cemo pisati u narednim brojevima. Dok smo cekali na zvanican pocetak konferencije, u holu hotela ''M'', uz kafu i opusten razgovor, pricao nam je o svom najvecem i najtezem projektu, iztrazivanju o serijskim ubicama.''

(dakle, to se treba istrazivati - nece se odmah uociti da je neko serijski ubica - vec serijski ubica VOLI da radi ono sto radi iz nekog svog razloga - ono sto voli, to se i vidi - a svaki astrolog, dobro vecina astrologa bi mu odmah ukazala da ima predispozicije za rad sa decom jer se tacno vide deca, ali ne i sta on radi njima jer na to uticu planete koje su u pokretu, tj, tranzitiraju. Ono sta su ti astrolozi rekli se odnosi na njegovu sudbinu - dakle receno mu je da ce se baviti decom ili sl, a ako bi se radio solarni horoskop koji prati i ipulsivnost kao i ostale stvari - jasno bi se uvdelo da je isuvishe ''strog'' vaspitac, cak i da stremi ka ekstremnostima - citava prica i tekst se moze okarakterisati slucajem u kojem odbrana nije rekla svoje - i hajde sada odmah da se presudi)!

''U istrazivanje je bio ukljucen citav tim kriminologa, psihologa, psihijatra,, a programom je rukuvodio on. Model sudbine - ubica i zrtava (tema o kojoj se pricalo), oslikao nam je na fantastican nacin, kroz astroloski prikaz i ujedno prezentaciju svog astro-software-a ''Vega-Sviri'', ciji je tvorac, a koji govori o jedinstvenom ''kodu'', vidljivom kroz astralne uticaje, koji nas vode kroz zivot.''
(Covek je otisao malo ispred svojih kolega astrologa koji su staticni i koji gledaju samo nas planetarni sistem itd...)

''Dve zrtve najveceg serijskog ubice su spasene bas na taj nacin. Upravo uz tu VRSTU ISTRAZIVANJA, astrologija daje MODELE koji se mogu prepoznati, predvideti i KORIGOVATI!. Ali, da li izbor postoji, postavili smo pitanje! Dve zrtve, koje u svom astralu odnosno sudbini imaju model zrtve, spasene su od tog ubice. Astrologija je ucinila svoje, ostalo je na pravnom sistemu, jer - ubica ce se za neko vreme naci na slobodi, a tad, pravni sistem, koji ga nije osudio dozivotnim zatvorom, od svake nauke stvara apsurd!''
( Sudbina je nama veca i od onoga sta horoskop i pripovedac(nazovi astrolog) kazu - samim tim oni menjaju neciju sudbinu na neki nacin i posto je astrologija veoma ozbiljna oblast koja ima najvise uticaja na razum kao i na um - sto nikako nisu jedna te ista stvar - cini bitnije uticaje na psihu coveka koji nije detaljno upoznat sa svim pozitivnim i negativnim prirodama izrade horoskopa - tj - nekada moze biti gore ako odete kod astrologa i ocekujete da cujete istinu koju Vi zelite - zamislit kako je astrologu kada mora da Vam kaze da cete umreti? Astrolozi ni sami nisu nekada svesni koliko su i oni bitan deo astrologije samim svojim pripovedanjem i to je uglavno ono sto vecina misli da je pogresno - ljudi samo trebaju biti upuceniji u sta ulaze da bi znali sta da ocekuju kao i sta ce nauciti )

Idemo dalje...
You suck more than I do - Beogradski Vampir!
 
0

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp52.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 10:59 - pre 215 meseci
c1k4_ml3kc3 gori je od Pandore svega mi.
 
0

srdjee

srdjee
Član broj: 5097
Poruke: 673
*.ADSL.neobee.net.



+25 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 11:00 - pre 215 meseci
Ja sam rodjen na Marsu 20.8.2979. god. , a moj kolega Žika na obali jezera Vostok na Jupiterovom satelitu Europa 8.7.2980. god. .
jel bi mogao neko da nam uradi natalne karte i kaze kakav je uticaj planeta Zemlja imala u momentu naseg rodjenja , kao i kakav ce nas odnos kao kolega biti u blizoj budcnosti ?

:blink: :blink:
nije GOTOVO
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.5.*



+6455 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 11:13 - pre 215 meseci
Već sam se bio zabrinuo oko Plutona, al sad mi je lakše kad znam da ga astrolozi i dalje priznaju:

Citat:

Astrolozi priznaju Pluton kao planetu

U astronomske kvalifikacije i terminologiju ne mogu da se mešam, ali nazivali Pluton planetom ili malim nebeskim telom, on ima svoje jasno mesto u svakom ozbiljnijem astrološkom tumačenju i bez njegovog pozicioniranja gotovo je nemoguće vremenski odrediti veće migracije, promene u društvu, krize i ratove.

Astrološki proračuni baziraju se na tradicionalnim zapisima koji su mnogo stariji i od ove civilizacije i od ove nauke. Astrologijom se profesionalno bavim 26 godina i sve vreme znam, što znaju i moji učenici, da je Pluton veoma mala planeta sa jednim satelitom veličine skoro kao i sama planeta. Osim toga, ja koristim u radu još dva nebeska tela ili male planete koje se nalaze iza Plutona, uspešno, a takođe pouzdano znam da mnoge moje kolege, naročito u inostranstvu, koriste ukupno 17 tih transplutona, kako ih astrologija još naziva.

U svakom slučaju, Pluton ostaje astrološki jedna od planeta (astrologija deli Sunčev sistem na svetla, Sunce i Mesec i planete) koja ima svoj zvanični astrološki simbol još od vremena hijeroglifa, a verovatno i od ranije.

Miša Kravčev, astrolog
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 11:31 - pre 215 meseci
Citat:
c1k4_ml3kc3: Ono za malu decu je odvratno!

Da li zaista ti astrolozi (koji su radili horoskope)sebe mogu okarakterisati astrolozima ili pak nekakvim prevarantima?
Uostalom, sto se takav slucaj nije desio i u Srbiji, pa da astrlozi tacno odrede, a ne tamo neki koji su sa drugog kontinekta! Svako koristi drugacije metode izrade horoskopa! Neki su iskljucivo za posao, neki su iskljucivo za emotivan odnos, neki iskljucivo za proslost itd - zelim reci da taj ko je pisao taj tekst nije i stavio koju su metodu ti astrolozi koristili (zbog takvih stvari ne volim da se bukvalno svaka izrada horoskopa okarakterizuje globalnom astrologijom - postoji VISE vrsta astrologa!)...



ovo je omiljeni kontra argument astrologa.
cim se pojavi neki konkretan dokaz, neko konkretno ispitivanje, automatski se dovodi u pitanje kredibilitet tog astrologa koji je ucestvovao u eksperimentu.



Citat:
c1k4_ml3kc3:
'Alo ljudi, astrlogija ima svoje univerzitete i na desetine hiljade svojih skola sirom sveta - sto definitivno ne potvrdjuje da je izrada horoskopa glupost, a jos manje da astrologija nije nauka -


takodje ne potvrdjuje ni da je nauka.
kako nesto moze biti nauka, ako ne moze da objasni elementarne stvari na osnovu kojih uopste postoji?
kaka moze, kada ne ume da odgovori na osnovna pitanja koja se automatski namecu kada se istrauje nova oblast?
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 11:52 - pre 215 meseci
gle
Citat:
c1k4_ml3kc3:
Da li zaista ti astrolozi (koji su radili horoskope)sebe mogu okarakterisati astrolozima ili pak nekakvim prevarantima?


i cek: ti za za svaku pogresnu izjavu i promasaj astrologa da kazes da je on ili laznjak ili da su mu planete bile zamucene pa nije mogao da lepo vidi.

Reci nam sta je tacno vidovnjak rekao kad ti je pogodio da ces/da si slomio nogu. Da li je to rekao pre nego sto si slomio ili nakon sto si slomio?
I pitaj sestre da meni urade neki horoskop pa da vidim istinitost tvrdnji.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 12:54 - pre 215 meseci
Joj... kako vas ne mrzi da se raspravljate sa zatucanim osobama, takvi baš obožavaju ovakve teme kako bi mogli da dobiju koji poen za njihovu "stvar" - kao kad neki radikal dođe u talk show. Lock i pravac arhiva.
 
0

c1k4_ml3kc3
Beograd

Član broj: 102858
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.trecagimnazija.edu.yu


Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 14:02 - pre 215 meseci
''Planete zamucene'' - PA NARAVno da dovodim u pitanje njihovu sposobnost kao i koju su vrstu horoskopa radili - bavite se i osudjujete na osnovu necega sto ste procitali, a niste ni doziveli! Svashta - eto Vam vashe ''logike'' ... ccc

Necu vishe ni da pisem ovde - sa budalama ne valja imati posla! Zakljcajte temu!
You suck more than I do - Beogradski Vampir!
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
212.200.123.*



+6455 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 14:04 - pre 215 meseci
Citat:
c1k4_ml3kc3: ''Planete zamucene'' - PA NARAVno da dovodim u pitanje njihovu sposobnost kao i koju su vrstu horoskopa radili - bavite se i osudjujete na osnovu necega sto ste procitali, a niste ni doziveli! Svashta - eto Vam vashe ''logike'' ... ccc

Necu vishe ni da pisem ovde - sa budalama ne valja imati posla! Zakljcajte temu!


Jel ti veruješ da su recimo USA i Australija države koje stvarno postoje?

Ako nikad nisi bio tamo, kako onda možeš da tvrdiš da postoje? :)


Argumentacija ti je na nivou retardiranog sedmogodišnjeg deteta...

 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 14:14 - pre 215 meseci
Citat:
ventura: Argumentacija ti je na nivou retardiranog sedmogodišnjeg deteta...


sedmogodisnjeg!?!?!? Preterujes
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 14:23 - pre 215 meseci
Citat:
c1k4_ml3kc3: ''Planete zamucene'' - PA NARAVno da dovodim u pitanje njihovu sposobnost kao i koju su vrstu horoskopa radili - bavite se i osudjujete na osnovu necega sto ste procitali, a niste ni doziveli! Svashta - eto Vam vashe ''logike'' ... ccc


Pa ja te jurim (a nisam jedini) da mi odradis horoskop (ili tvoje sestre), pa da nas ubedis u to sto pricas. Vrlo prosto. Da ne bude vise da samo citamo nesto a ne probamo. I kao sto rekoh, vec imam iskustva sa magovima: ili su omasili ili su pogodili stvari koje je svako mogao da pogodi: da sam imao operaciju (ostaje pitanje koliko ljudi nisu imali neku operaciju)

Citat:

Necu vishe ni da pisem ovde - sa budalama ne valja imati posla! Zakljcajte temu!


Kolko vidiim ostao si bez argumenata, pa sad hoces da zakljucavamo temu. HEHE
A i mi budale volimo da radimo sa objektivnim dokazima, ne sa rekla-kazala. I mi te non stop pitamo za makar jedan dokaz, a ti samo vredjas non stop, i vrtis jednu te istu pricu: "Treba da verujemo da bi smo znali da astrologija radi", blah. Nece moci to kod bilo koga ko ima imalo mozga.
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 15:00 - pre 215 meseci
i dobro oces nam dati adresu/tel/email nekog astrologa koji je dobar po tebi. Recimo taj sto je tebi sve pogodio. Posto imam utisak da mislis da su tvoje sestre prevaranti
 
0

c1k4_ml3kc3
Beograd

Član broj: 102858
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.trecagimnazija.edu.yu


Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 15:03 - pre 215 meseci
Ispravljam se - pisacu jos u ovoj temi -

Iz principa necu dati mojim sestrama bilo kakvu informaciju o ''tvom'' postojanju :P Jer ovako bezobrazan ''starcic'' ne bi trebalo da se bakce sa retardiranim detetom...

Vas boli uvc3 za bilo sta sto je vezano za astrologiju - samo se sprdate jer bez toga mozete da zivite - pa zivite, ali takodje i odjebite!
You suck more than I do - Beogradski Vampir!
 
0

c1k4_ml3kc3
Beograd

Član broj: 102858
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.trecagimnazija.edu.yu


Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 15:05 - pre 215 meseci
Sta vise - dao bih Vam e/mail u PM poruci - ali posto je neko BLOKIRAO moje postove - tj - da stalno imam 9 poruka - onda ne mogu ni da shaljem PM ;) jer je potrebno deset - i to je JAKA demokratija ccc...
You suck more than I do - Beogradski Vampir!
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 15:10 - pre 215 meseci
Citat:
c1k4_ml3kc3: ali takodje i odjebite!

ako sam ja bezobrazan, sta si onda ti sa ovakvim recnikom? Jeli veseli djecace. Ja se makar ne stidim svojih godina. A ti se stidis svega: da kazes sta ti je astrolog rekao (jer ti je rekao nesto sto ce odmah da dokaze da je i on zajedno sa tobom prevarant), svojih sestara za koje sam sada siguran da nemaju pojma sto i ti znas ali ne smes da priznas

Citat:

Vas boli uvc3 za bilo sta sto je vezano za astrologiju - samo se sprdate jer bez toga mozete da zivite - pa zivite, ali takodje i odjebite!

Ja bih radio verovao u astrologiju, i trosio bih pare na nju, samo kad bi mi neko dao dokaz da to radi. Ja za sada imam samo dokaze da je to prevara. I posle svakog razgovora sa nekim ko veruje u to, sve vise sam uveren da je to prevara. Jer da nije, ti bi odmah zvao sestre ili bi nam nekog preporucio.
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 15:12 - pre 215 meseci
Evo ti moj email pa mi posalji to sto imas

[email protected]

A ja cu da objavim rezultate rada tvog astrologa (bez njegovog imenovanja)
 
0

c1k4_ml3kc3
Beograd

Član broj: 102858
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.trecagimnazija.edu.yu


Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...27.08.2006. u 15:15 - pre 215 meseci
PA ne dajem objave niti reklame - moj recnik je kao u zmije, covijeche :)

Nebitno - sto bih davao licni primer?

Uostalom - nije mi receno zashto imam samo DEVET post-ova??? Sta, ne znate kako da me uklonite, pa se fora da mi uskratite mogucnost private massage-a??? To je sramota :P

Izvini, ali najiskrenije ti kazem da samo sebi stvaras predrasude verovanjem u price drugih ljudi -
Cak i ono sto izvuchish kao pouku iz svega shto si uvideo ti nije dovoljni - potrebno je osetiti praksu na delu. Dokaz je u praksi, a ne u teoriji...



Uostalom neces za dzaba dobiti horoskop, posto si me nervirao :D :D :D
You suck more than I do - Beogradski Vampir!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 48199 | Odgovora: 192 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.