Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolji načini pripremanja mesa

elitemadzone.org :: MadZone :: Najbolji načini pripremanja mesa

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 125155 | Odgovora: 380 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 09:03 - pre 119 meseci
Citat:
Lavlja Jazbina:

Provalili te,sto se ljutis?Change Your Life , cak i reci u tvom slucaju vrede,mada uvek taj stil muzike trpa djonove i njesra.:).


Ko je šta provalio? Jesam li stjuardesa na kraju ili klon Vase Stajića ili nekog trećeg što kolje po Srbiji rođake nastanjenih u Australiji da bi se po japanskim restoranima slikali sa natpisom "Henk" ili nešto peto?

Samo kada bi vi provalili u kom ste čabru - bilo bi šanse utemeljene u logici i nadi.

Citat:

P.s.Nesanica? Pitam zbog vremenske zone,od koliko 6-7 sati.:).


Da si ti i jedan od onih mnogih pasoša na slici koju si postovao (koji najverovatnije i nisu tvoji, a i da jesu - tek sada ne dokazuju da su i jednom upotrebljeni) upotrebio na granici (makar sa Bugarskom) - prišao bi šansi da ukapiraš da je na Dalekom istoku uveliko dan ili veče kada su u Srbiji noć ili jutro u skladu sa čim ima više razloga da pričamo o nesanici vas nego mene. :-D

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 09:31 - pre 119 meseci
Citat:
Shadowed:
Citat:
mr. ako:
@Hank
Ne bavim se ja tobom, vec ti, kroz svoje postove, isijavas frustracije i komplekse koji te muce (mama i supica), pa bilo ko vrlo lako uocava pattern.

Isijavao on ili ne, ti se u polovini postova upravo bavis ucesnicima na temi a ne onim sto kazu.
Polovinu ostatka je pokusaj da se dodje do situacije u temi da bi se bavio ucesnicima u temi a ne onim sto kazu.

Cak i da je tako, vidim ti se u poslednje vreme bavis sa mnom u 100% (prva+druga polovina) svojih postova. :D







@Hank

Batali Hank, zastani, frustracije nastale pre dve-tri godine koje imas zbog mame, supe i spremanja sobe ostavi iza sebe. :)
Svoj si covek, imas pistolj koji ti dobro izgleda u ruci. :D


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 09:41 - pre 119 meseci
Mojim pištoljom se uglavnom bavi moja verenica u stanu koji sam plaćam u (iz tvog ugla gledanja) dalekom inostranstvu koji je u okviru zgrade u kojoj postoji bazen (čije održavanje takođe plaćam redovno sa ogromnim osmehom na licu) dok me na parkingu svakodnevno željno očekuje automobil koji sam sam zaradio - dok je kuhinji zabranjen pristup verenici i ostalim ženama uključujući tu i moju majku kada dođe u posetu - mada se često svađamo povodom toga, ali jedemo ili što ja spremim ili idemo u restoran, to su moji uslovi i ma kako izd*kani i nelogični bili, smatram da imam pravo na iste u oazi čije održavanje sam otplaćujem upotrebom svog mozga i svojih ruku i nogu. Ni majka neće da vršlja po mom hramu - kuhinji - ukoliko se ne služi ilegalnim sredstvima dok nisam tu i postupa protivno Ustavu mog stana, ali to je OK - jedna je majka, ima imunitet koji verenica nikada neće imati.

A i tebi dobronamerno želim sličnu situaciju, pa ćeš onda, kao što ti dobronamerno rekoh, vrlo ubrzo doći u poziciju da mi i pomogneš oko rešavanja mojih problema i frustracija - ako to obojica budemo želeli, a ja sam otvoren za savete i uputstva jednog tako bistrog "mladića" kao što si ti.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 09:42 - pre 119 meseci
Ja necu nista dokazivati,promakla ti je i radna dozvola.:).Vidi,upotrebljavas svadju kao sto su ti vec rekli sa svima koji ti nisu uz dlaku.
Sumnjam da si uopste u restoranu gde je neko umesto tebe napisao i poslao te slike.O meni imas slobodu da upotrebis bilo kakve reci i uvrede.
Pa valjda sam ja prvi koga si ovde na forumu (temu) i poceo da vredjas.Kako se kaze,stavljam veto na tu dozvolu.
Gde je zapelo?Fotografija sa kojom se ti branis na ARGUMENTE VENTURE koji ti je uvalio izvidjaca ispod nosa da nemas pojma,a gu3is se na IVANOV
post o SUSIJU i ponovo kao za Brazil ispoljavas svoje frustracije USAMLJENOG coveka.Po tebi sam trebao sa Sasom Maticem prosle nedelje da idem u Wasington
da bi *enjao kako je bilo na 39 stepeni pa klopao u nekom restoranu.Ivan ode poslovno ( tu mu zavidim) spoji dobro i korisno.Ti,ajte molim vas.
Volim da te citam i zabavljas me,ali moras shvatiti da kada te covek konzumira,mozes kupiti samo jos vreme za neku gorusicu,a posle debelog creva zna se
gde odlazis.Izvini,mora se pustiti voda.;).Vec si u ovoj temi rekao uzdravlje ali ti je los karakter.Cuvaj se da ne zagoris,pa nam kazi gde si kao stjuart negde leteo,ups,kao stjuardesa
i klopao specijalitete iz raznih supermaketa.Mora da se radi.Imas u profilu godine + koji dan od Gojkovog rodjendana,a ti ako imas vezu za penziju posalji na pp.

 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 09:50 - pre 119 meseci
Ja sam po tebi poželeo da se ise*em onog trenutka kada sam provalio koliko mrziš Venturu što je uspešan - zavidan si i ljubomoran matorac koji ne podnosi čak ni Venturine recepte za pripremu mesa, a ne Dimkovićeva putešestvija - i verovatno je to i bio gram koji je presudio da se registrujem na ESu: pomislio sam "da li je moguće da nema nikoga da ovom čoveku objasni da je mrzitelj i zaludni ljubomorac?".

Posle sam ukapirao neke osnovne pojmove vezane za funkcionisanje na forumu, šta je flejm, na primer - mada pitanje je da li je to flejm kada je upereno protiv tebe lično. Nema tu flejma, to je fight fire with fire.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 10:20 - pre 119 meseci
Citat:
Hank:
Mojim pištoljom se uglavnom bavi moja verenica u stanu koji sam plaćam u (iz tvog ugla gledanja) dalekom inostranstvu koji je u okviru zgrade u kojoj postoji bazen (čije održavanje takođe plaćam redovno sa ogromnim osmehom na licu) dok me na parkingu svakodnevno željno očekuje automobil koji sam sam zaradio - dok je kuhinji zabranjen pristup verenici i ostalim ženama uključujući tu i moju majku kada dođe u posetu - mada se često svađamo povodom toga, ali jedemo ili što ja spremim ili idemo u restoran, to su moji uslovi i ma kako izd*kani i nelogični bili, smatram da imam pravo na iste u oazi čije održavanje sam otplaćujem upotrebom svog mozga i svojih ruku i nogu. Ni majka neće da vršlja po mom hramu - kuhinji - ukoliko se ne služi ilegalnim sredstvima dok nisam tu i postupa protivno Ustavu mog stana, ali to je OK - jedna je majka, ima imunitet koji verenica nikada neće imati.

Cool story bro. :)

Ovo sad vec nije zanimljivo, postaje jadno. Pricice i basne ostavi za decu kad ih budes imao. Dobronamerno vec rekoh sta sam imao u prethodnim porukama - a sad ajd' idi glancaj pistolj dok pokusavas da zaboravis frustracije zbog mamine supice i spremanja sobe. :D


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 10:26 - pre 119 meseci
hA,HA.Ja ne zavidim nikom,posebno ne za hotelskim bazenima i iznajmljenim automobilima i jos da me u tvom slucaju verenica vozi.

Ti da kapiras neke stvari zakljucio bi da si ti u toj ?x? zemlji,ajde da kazem u + jer sam mislio na ameriku i Kanadu pa otisao u -

jedan obican crvic .Puvas se uslovima koje imas i u Cirila i Metodije (ulica).Koja si ti mizerija i to isfolirana.Uporan da svoj lazni profil ovde prezentujes.

Stvarno me mrzi da trazim gde si rekao da nemas auto i da ne vozis a sada pominjes..
Citat:
dok me na parkingu svakodnevno željno očekuje automobil koji sam sam zaradio

ili ti je u potsvesti da si se uvaljivanjem u gajbu verenice ogrebao i za auto pa nam pominjes da si ga kupio.Ha,ha,,sjajno.
Koja je onda tvoja vrednost,,,kada....
Citat:
i verovatno je to i bio gram koji je presudio da se registrujem na ESu:

da bi srao po meni?Koji si ti ili klinac,po mentolskom razmisljanju ili moj vrsnjak koji je vrhunac nasao u tome,da se uvali drugom na gajbu.

E,javni sektor gleda kroz prste ali ne bas da polemisem sa sarlatanima u toj meri.Do svidanja,po podne pa kada verenica legne jer jelte

mora da se odmori od rada jer trut nista i ne radi , onda krisom ode do kompa pa ovde stvara idealnu sliku svetskog coveka sa razglednice.

p.s.Upecaces se ti sa ip adresom kad tad.Pusti fazone sa androidom..
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 10:27 - pre 119 meseci
Nismo rešili problematiku - jel sam stjuardesa ili lažov koji živi u Srbiji? a tek čitavi nizovi podproblematika što ostadoše nerešeni tipa... čiji sam klon? :-)

Tek sada diskutujući sa neostvarenim pajserima iz Srbije kapiram - kao klinac sam mislio da se oni velemajstori u šahu što u isto vreme igraju sa 15 likova za*ebano zabavljaju - tek sada sam ukapirao da se oni ustvari tu gadno smaraju usled obaveza koje su preuzeli potpisivanjem nekih ugovora (osim ukoliko sa druge strane nije devojka prijatne spoljašnjosti i izraženih sifona - što se nikada i ne događa).

I onda kao pobeđuju, gube, razmišljaju, nerviraju se - a samo gledaju kad će biti kući da se istuširaju, a bez da ih neko zove optužujući ih da su neuverljivi pred objektivima kamera i fotoaparata.

Izgubio sam, Lavlja Jazbino od tebe, stvarno jesam, nisam ukapirao koja je optužba sa tvoje strane usled čitavih nizova gramatičkih, stilskih i svih ostalih grešaka u tvojim pisanijama - ali, tako je. Ja sam dečak od 9 godina, stjuardesa u Emiratima, koja živi u Srbiji, matorac tvojih godina koji se uvalio nekome na gajbu lažući da plaća svoje račune, Vasa Stajić koji je, pritom, i klon jednog trenutno aktivnog učesnika u ES diskusijama...

ili - šta god tebe i mr.ako-a uzbuđuje. :-D

Dobro, ne gotivi svako filozofiju, medicinu i psihologiju: ali, kako vam nije interesantno to da vama, istomišljenicima, ja isti izgledam isto, identično... dok mr.ako-u izgledam kao stjuardesa, a lavljoj jazbini izgledam kao neki matorac u Beogradu što se uvalio nekoj babi na gajbu, pa odatle napada noževima rođake iseljenika u Australiji i opisuje to na forumu?

:-D

Nemoj da za*ebavate, bolesnici ste.

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 27.06.2014. u 12:38 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
94.102.234.*



+6455 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 12:17 - pre 119 meseci
ES je z.jebao sve Indijske, Turske i Španske serije zajedno...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 12:22 - pre 119 meseci
Ma jok, to je EMZ, ES cuci u prikrajku zaboravljen :)
 
Odgovor na temu

Branko.R

Član broj: 323334
Poruke: 315
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+589 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 12:30 - pre 119 meseci
@hank:

Smarač:

Dosađuješ svima, čak i rođenoj majci (stalno joj zvocaš za supicu). Tvoje priče (o tebi kao revolverašu) su toliko nezanimljive da izazivaju sledeće simptome: pospanost, obamrlost, gušenje, crvenilo po licu i vratu, dijareju. Kod nekih učesnika može prouzrokovati i nervozu, pa čak i agresiju. Dobar si za izbegavanje, a opasan za telefonske razgovore, rođendanske proslave, žurke, forume, u opšte za konverzaciju. U tvojoj okolini čak i cveće vene.

Za tvoje dobro kao i dobro foruma:

INSTITUT ZA MENTALNO ZDRAVLJE
Palmotićeva 37, Beograd
Tel: 011 3307 500
Paunova 2
Tel: 011 2666 166, 011 2664 555
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 12:41 - pre 119 meseci
I najbolji nacin, po vama, za pripremu mesa je...?

Upokojili ste `zakon fotka` temu, koja je ovde od pocetka ES-a, sad cete i ovu, pa cemo leba da jedemo umesto mesa....
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 12:43 - pre 119 meseci
Izlaganje temperaturama :-D
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 12:54 - pre 119 meseci
A cek, jel mislis na onu varijantu na oko 50 i kusur stepeni c. ili ugljenisanje na 220+ da ga izlozis? Ja sam, iskreno, za ovu drugu varijantu. Bolje da krcka, nego da mljacka...

Ova varijanta, par min sa obe strane na jacoj vatri i vozi. Od zacina samo so. Po meni biber upropasti jelo, koje god da je u pitanju...a o `vegeti` necu ni da pricam...


(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 12:57 - pre 119 meseci
Zavisi kako kome, zavisi kako koje meso.

Tu smo da bi diskutovali.

Ja sam, principijelno, protiv ugljenisanja bilo koje vrste, zato majci i ne dozvoljavam pristup kuhinji.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Branko.R

Član broj: 323334
Poruke: 315
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+589 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 13:00 - pre 119 meseci
Citat:
gilopile:Upokojili ste `zakon fotka` temu, koja je ovde od pocetka ES-a, sad cete i ovu, pa cemo leba da jedemo umesto mesa....

Zaključao je moderator umesto da spreči njegovo konstantno trolovanje. Zašto je to uradio, pitanje je za njega.
Doslovce, u svakoj temi, dotični isto radi, pajseriše, onaniše, vređa, proziva a sve uz blagonaklonost i dopuštenje moderatora.


 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 13:01 - pre 119 meseci
Ukoliko sam ja problem - nemate problem:

izvinjavam se svima na zaključanoj temi smešne fotke i molim moderatore da, ukoliko je to moguće, otključaju temu u bližoj budućnosti, hvala.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 13:08 - pre 119 meseci
HAhha, `smesne fotke` :d Malo je i mene iznenadilo da neko prokomentarise, tipa, `sta ce ova slika ovde kada nije ni malo smesna`.

Ista fora sa YT... Vecina kada otvori neki klip, ocekuje da ce neko da ljosne na glavu i sl., u protivnom, cudjenje: `sta ovaj klip uopste trazi na YT i zasto je neko uploadovao ovo...` :D ` necu da lajkujem`, jbt
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 13:13 - pre 119 meseci
Nije fora da li je smešno ili nije smešno, nego da li je jadno ili nije jadno, ali izgleda da je problem u meni - ta tema postoji odavno.

Moderatori, izvinjavam se još jednom, otključajte temu, molim vas.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7173 Profil

icon Re: Najbolji načini pripremanja mesa27.06.2014. u 15:27 - pre 119 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Ivan ode poslovno ( tu mu zavidim) spoji dobro i korisno.Ti,ajte molim vas.


Off-topic, ali moram da odgovorim :-) Veruj mi na rec, nemas apsolutno nista da mi zavidis sto se gore navedenog tice. Ne znam sta radis i cime se bavis, ali sumnjam da bi ti se ovo dopalo.

Kada u poslednje 3 nedelje moras da letis 2x iz Evrope za Japan (i nazad + oba puta pravo iz aviona u 6 AM na sastanak sa Japancima ceo dan) + Koreja + 2x za Amsterdam (i nazad) + 1x za Pariz (i nazad), a za sve vreme dok si u avionu ti se inbox puni desetinama e-mailova na koje moras da odgovoris (jos koji sat manje sna sledece vece)... to je mozda zanimljivo i kul kada imas 20 godina... ali vec preko 30 postaje da biva prilicno zamorno, a kada se ponavlja svakih par meseci postaje i mucno.

Tako da, to sto ugrabis priliku da pojedes neki dobar sushi ili Rib Eye... mala ti je to kompenzacija za nemanje sna i totalnu s*ebanost vikendom gde spavas do 1 popodne. Ja se iskreno nadam da cu u skorijoj buducnosti moci da blejim k'o covek, pecem neke kobasice na rostilju i pijem pivo i da me libo tuki za sve. Najozbiljnije.

A sad malo on-topic:

Dry aged (na zalost, ne u kucnoj radinosti) Rib Eye, serviran sa malo povrca:



Dry-aged rulez... Rib Eye rulez... prijatno :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Najbolji načini pripremanja mesa

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 125155 | Odgovora: 380 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.