Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 336088 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 21:20 - pre 92 meseci
Citat:
batalale: @studentot diplomiran student,

Ne se mači, jasno e koj si....


Odlično.

Imaš li što dodati u vezi demokratije u Bijelorusiji ili recimo u SAD-u?
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 21:29 - pre 92 meseci
Citat:
batalale:
Citat:
dusanboss: Crnogorac je sinoć doživeo protivprirodnu aferu na ovom forumu pa se na javlja više. :)

Ko se to nama probudio i odmah uzeo učešća u temama?!
Dete, umeš li ti da sastaviš jednu pametnu?

Nažalost ne umem. Toliko pametnih kao što je ovde izneseno na ovih 25 strana ne umem. Treba čovek da ima odredjene talente da bi toliko nebitnih informacija razvukao u toliko teksta, a da to nema nikakvu drugu svrhu kao što bi bilo zazanje ili nešto slično.

Tako talentovan nažalost nisam, a i ne bih vole da budem. Mlatite praznu slamu već 12 dana. Čast izuzecima, ponešto zanimljivo se može videti i ovde. Kao što su Darkove slike i jedan manji deo njegovih komentara. Većina ostalog se moglo sažeti na 2 strane foruma.

[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 02.10.2016. u 22:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 21:33 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Citat:
batalale: @studentot diplomiran student,

Ne se mači, jasno e koj si....


Odlično.

Imaš li što dodati u vezi demokratije u Bijelorusiji ili recimo u SAD-u?


I šta bi sa Bradziem sinoć? Vidim ne komunicirate danas uopšte. :)
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 21:37 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Niđe veze. Nemaju oni pojma što je demokratija, umišljaju da je za demokratiju dovoljno plaćeno socijalno, besplatno školstvo i normalno Veliki Vođa koji se brine / stara o svemu.
Tipično infantilno stanje svijesti u kojem se jedino očekuje dobar staratelj. Pronalaženjem staratelja zadovoljavaju se svi neophodni uslovi za proglašavanje demokratije.


Ne mogu da verujem, da li ti govoriš o Milu?
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 23:23 - pre 92 meseci
Citat:
dusanboss:
Citat:
student_apsolvent:
Citat:
batalale: @studentot diplomiran student,

Ne se mači, jasno e koj si....


Odlično.

Imaš li što dodati u vezi demokratije u Bijelorusiji ili recimo u SAD-u?


I šta bi sa Bradziem sinoć? Vidim ne komunicirate danas uopšte. :)


Nemoj da se kurcciš, pozvaće pisca i budući da si maloljetan razvaliće ti guzzicu. Od kako si se ti pojavio ne interesuje ih ništa starije od 18 godina.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 23:36 - pre 92 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Citat:
student_apsolvent:
Niđe veze. Nemaju oni pojma što je demokratija, umišljaju da je za demokratiju dovoljno plaćeno socijalno, besplatno školstvo i normalno Veliki Vođa koji se brine / stara o svemu.
Tipično infantilno stanje svijesti u kojem se jedino očekuje dobar staratelj. Pronalaženjem staratelja zadovoljavaju se svi neophodni uslovi za proglašavanje demokratije.


Ne mogu da verujem, da li ti govoriš o Milu?



Nađi makar neki dokaz da Đukanović svojim ponašanjem nalikuje ponašanju diktatora. Radi on svoj posao i skoro ga ne primećuješ. Možeš slobodno raditi u Crnoj Gori kakav god posao poželiš i ne moraš ni znati da Milo postoji.


P.S. što ti bi sa fotografijom u profilu, nekako mi zamučena. Od kako si slao privatne poruke meni i Dušanu promjenio ti se lični opis.

 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 23:43 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent: Nađi makar neki dokaz da Đukanović svojim ponašanjem nalikuje ponašanju diktatora. Radi on svoj posao i skoro ga ne primećuješ. Možeš slobodno raditi u Crnoj Gori kakav god posao poželiš i ne moraš ni znati da Milo postoji.

.


milo nije dictator. On je jednostavno poglavica.

 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 23:46 - pre 92 meseci
Citat:
Emmy: milo nije dictator. On je jednostavno poglavica.


Milo je Businessman, a to je meni dovoljno da budem siguran da neće postati diktator.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju02.10.2016. u 23:49 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:

P.S. što ti bi sa fotografijom u profilu, nekako mi zamučena. Od kako si slao privatne poruke meni i Dušanu promjenio ti se lični opis.



Nije meni ništa slao. Za sad. Suviše sam nepismen za njegov ukus.

Ne zanm šta mu je sa slikom. Postideo se od kad te zvao na koncert, a ti ga iskuliro i to javno.

Evo kako mu je slika izgledala do juče.



Čista kao što je i ovom našem mangupu



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 00:03 - pre 92 meseci
Ko je ovaj na drugoj slici, nijesam ga viđao do sad?
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 00:28 - pre 92 meseci
To je jedan naš stari poznanik sa foruma. Ne verujem da ga poznaješ. Puno je vremena prošlo i mnogo se ličnosti i nacionalnosto izmenjalo od kad je on bio aktivan.

Ladno će mo ja i gospodin Zoki da budemo kolege ako me prime u legiju. I on je radio pri NATOu, a i ja ću nadam se.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 01:12 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Ko je ovaj na drugoj slici, nijesam ga viđao do sad?

To si ti, ne pravi se. Tj. jasno je da je ovaj "student" zapravo Zoran Vidic, aka Konislav, aka 2012... Provalio se kad je spomenuo svoja cuvena "shvatanja":
1) da je on ovde doshao da "obrazuje" i "uci" diskutante
2) ono vredjanje clana, kako je "golja", pa "ne moze" da ima "dobru ribu" jer ne moze da joj plati izlazak... tj. tipicno razimsljanje tog lika... moralno i mentalno supljeg, toliko, da ni neshvata gde je i koliko je bolestan.

Samo jos da krene da prica o kladjenju. I stvar je 101% sigurna.
Ja sam mislio da je covek tipican Milogorac, kako vole da ih zovu (to je ono sto je poreklom iz Crne Gore, ali pravi Crnogorac nije - vishe vuce ka Shiptarima - jos ih zovu i Shiptogorci)...
ali, ni Milogorci nisu tako providni (niti zadrti).
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 02:07 - pre 92 meseci



Psssst! It is I, Konjislav,
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 03:12 - pre 92 meseci
Dušane, tovaru jedan!! Nemoj dilati drogu ođe na forumu, što si ovom Ottomanu prodao lošu robu. Pročita li ti što je on napisao?




Citat:
Otto23: To si ti, ne pravi se. Tj. jasno je da je ovaj "student" zapravo Zoran Vidic, aka Konislav, aka 2012... Provalio se kad je spomenuo svoja cuvena "shvatanja":
1) da je on ovde doshao da "obrazuje" i "uci" diskutante
2) ono vredjanje clana, kako je "golja", pa "ne moze" da ima "dobru ribu" jer ne moze da joj plati izlazak... tj. tipicno razimsljanje tog lika... moralno i mentalno supljeg, toliko, da ni neshvata gde je i koliko je bolestan.

Samo jos da krene da prica o kladjenju. I stvar je 101% sigurna.
Ja sam mislio da je covek tipican Milogorac, kako vole da ih zovu (to je ono sto je poreklom iz Crne Gore, ali pravi Crnogorac nije - vishe vuce ka Shiptarima - jos ih zovu i Shiptogorci)...
ali, ni Milogorci nisu tako providni (niti zadrti).


Ottomane, sto se toliko uneredi?

2) nije vrijeđanje no gola istina. Nijesam mu ja kriv što se oseća po ovčetini.


P.S. nelećeh prije neki dan na jedan primjer vrlo bliskog prijateljstva sa Rusima.

Link prijateljstva
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 09:22 - pre 92 meseci
Citat:
batalale:
Citat:
ssi: Kakve veze zdravstveno osiguranje ima sa demokratijom ?

Sta si ti to sada naopako povezao ?

Hahahahaha....
Pa ti se povezuješ naopako, otpozadi....
Nego šta bi, jesi li trudan ili nisi? Nikako da mi odgovoriš?


Povezao si demokratiju, zdravstveno osiguranje, SAD (koje jesu demokatija) i dva diktatora.

Da li je po toj tvojoj nenormalnoj logici diktator uslov da imas besplatno zdravstveno (koje i nije
bas besplatno jer ga svi placaju, tj teret se jednako rasporedjuje) ?
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 09:36 - pre 92 meseci
Sisi, rekao sam ti da te razumem, dečko te vara i....ali nemoj da komentarišeš nešto što ne razumeš!
Naravno da je Lukašenko diktator jer je zabranio LGBT! Nema po Minsku da se šetate i promovišete devijantnost!
Takođe, i vaše sponzore i zaštitnike, razne NVO, takođe je zabranio!
Jednostavno, neda vam mogućnos za rovarenje i organizovanje vaših farbanih podvala!
Znam da mu to ne možete oprostiti i ostaje vam samo da ga pljujete ali sa distance da on vas ne ofarba u modro sa crvenim nijansama!
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 10:36 - pre 92 meseci
Citat:
batalale: Sisi, rekao sam ti da te razumem, dečko te vara i....ali nemoj da komentarišeš nešto što ne razumeš!
Naravno da je Lukašenko diktator jer je zabranio LGBT! Nema po Minsku da se šetate i promovišete devijantnost!
Takođe, i vaše sponzore i zaštitnike, razne NVO, takođe je zabranio!
Jednostavno, neda vam mogućnos za rovarenje i organizovanje vaših farbanih podvala!
Znam da mu to ne možete oprostiti i ostaje vam samo da ga pljujete ali sa distance da on vas ne ofarba u modro sa crvenim nijansama!


Sta si ti opet to povezao ?

Lukasenka, LGBT i razne NVO.

NVO su i organizacije koje se bave sakupljanjem novca za lecenje teskih slucajeva,
koje se zalazu za decu sa posebnim potrebama,
koje se zalazu za decu sa batenovom bolesti,
udruzenja paraplegicara i slicno
pa onda one koje se bave zastitom napustenih zivotinja.

Oni promovisu devijantnost ? Jesi li ti zdrave pameti ?

I tebi je dobro sto ih je neki psiho diktator zabranio, jer ga eto mozda kritikuju tu i tamo ?
Njega i njegovu "savrsenu" vlast. Koja i nije savrsena, ustvari daleko je od toga.

Da je u toj belorusiji tako dobro taj blesavi diktator bi ih ignorisao zato sto bi znao da narod zivi dobro i da je
zadovoljan.

Ali on zna da narod nije zadovoljan.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 10:37 - pre 92 meseci
Citat:
batalale: Sisi, rekao sam ti da te razumem, dečko te vara i....ali nemoj da komentarišeš nešto što ne razumeš!
Naravno da je Lukašenko diktator jer je zabranio LGBT! Nema po Minsku da se šetate i promovišete devijantnost!
Takođe, i vaše sponzore i zaštitnike, razne NVO, takođe je zabranio!
Jednostavno, neda vam mogućnos za rovarenje i organizovanje vaših farbanih podvala!
Znam da mu to ne možete oprostiti i ostaje vam samo da ga pljujete ali sa distance da on vas ne ofarba u modro sa crvenim nijansama!


Sta si ti opet to povezao ?

Lukasenka, LGBT i razne NVO.

NVO su i organizacije koje se bave sakupljanjem novca za lecenje teskih slucajeva,
koje se zalazu za decu sa posebnim potrebama,
koje se zalazu za decu sa batenovom bolesti,
udruzenja paraplegicara i slicno
pa onda one koje se bave zastitom napustenih zivotinja.

Oni promovisu devijantnost ? Jesi li ti zdrav ?

I tebi je dobro sto ih je neki psiho diktator zabranio, jer ga eto mozda kritikuju tu i tamo ?
Njega i njegovu "savrsenu" vlast. Koja i nije savrsena, ustvari daleko je od toga.

Da je u toj belorusiji tako dobro, taj blesavi diktator bi ih ignorisao zato sto bi znao da narod zivi dobro i da je
zadovoljan.

Ali on zna da narod nije zadovoljan.
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 10:39 - pre 92 meseci
Citat:
ssi: NVO su i organizacije koje se bave sakupljanjem novca za lecenje teskih slucajeva,

Pa jesu li sakupili dovoljno da i tebe pošalju na lečenje a i još neke pacijente sa foruma?
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju03.10.2016. u 12:05 - pre 92 meseci
Citat:
batalale: Pa jesu li sakupili dovoljno da i tebe pošalju na lečenje a i još neke pacijente sa foruma?


Ako tebi i @piscu treba psihijatrisko lecenje, ne treba i drugima.

Uz to mozes ga dobiti besplatno (tj. na teret rfzo) ovde u Srbiji.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 336088 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.