Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 332649 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.10.2016. u 23:25 - pre 90 meseci
U pravu je Djetić naš. Plastični tanjiri stvarno deluju odbojno. I to neka providna plastika kao ove naše čaše što moraš da uzmeš 2-3 jer će iz jedne sok izaći naplje usled velike sile koju je potrebno primeniti na čašu kako bi je punu zadržao u ruci.
Hrana na oko deluje OK, ali tanjiri su veliki minus.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.10.2016. u 23:39 - pre 90 meseci
Citat:
student_apsolvent:


Kod svadnevnog proseravanja , crnogogrci vele : "Ti meni vojvodo , ja tebi serdare , a viđi jadan , koja smo gofna i sami znamo !
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1620



+587 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 06:03 - pre 90 meseci
Izgleda da je socialno-politicko-ekonomsko okruzenje u Belorusiji pogodno za stvaranje monstruma
Ovo me je podsetilo na dogadjaje iz regiona.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 07:07 - pre 90 meseci
Citat:
scoolptor: Izgleda da je socialno-politicko-ekonomsko okruzenje u Belorusiji pogodno za stvaranje monstruma
Ovo me je podsetilo na dogadjaje iz regiona.


A jes' bas je odlucio da sece glavu zeni motornom testerom sto ga je politika pritisla :).

Edit, evo ti dva primera iz Austrije i Svice:

https://en.wikipedia.org/wiki/Jack_Unterweger

https://en.wikipedia.org/wiki/Zug_massacre

[Ovu poruku je menjao bananaphone dana 09.10.2016. u 09:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 09:35 - pre 90 meseci
Citat:
scoolptor:
Izgleda da je socialno-politicko-ekonomsko okruzenje u Belorusiji pogodno za stvaranje monstruma
Ovo me je podsetilo na dogadjaje iz regiona.


Tiranin je kriv za to ubistvo . Da vlada demokratija ludak bi mogao da dođe do lepog savremenog oružja i pobije koju desetinu ljudi kao u pravim demokratskim državma . Kao Brejvik u najdemokratskijoj državi Švedskoj . Demokratski 79 ljudi .

Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1620



+587 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 13:09 - pre 90 meseci
Citat:
jovajovic100:
Tiranin je kriv za to ubistvo . Da vlada demokratija ludak bi mogao da dođe do lepog savremenog oružja i pobije koju desetinu ljudi kao u pravim demokratskim državma . Kao Brejvik u najdemokratskijoj državi Švedskoj . Demokratski 79 ljudi .

Cuveni Brejvik iz Švedske.
U tiraniji ne funkcionisu institucije sistema, koje bi mogle da prepoznaju devijantno ponasanje kod adolescenata, ako vec porodica zakaze, i da sprece ovakve incidente.
Decko je verovatno prvo mucio i ubijao zivotinje, dok mu to nije dosadilo. Njegovu bolest niko nije prepoznao, i nije institualizovan, niti kaznjen.
Brejvik, iz *Norveske*, je odrastao samotnjak koji je ziveo van domasaja drustva, i imao je svoju bolesnu agendu.

 
Odgovor na temu

mahanjekažiprstom

Član broj: 333456



+19 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 13:11 - pre 90 meseci
Citat:
student_apsolvent^

Mi Crnogorci nijesmo glupi, stoga nijesmo smišljali svoju riječ za tu namjenu.

Kad je neko sa strane glup mi koristimo stranu riječ, kao što sam ja učionio.

Kod ekstremnih primjera, ljudi vele: "viđi jadan, koliko si glup, taman ko onaj SlobaB"

Baš dobro da ima neki Crnogorac. Pa da pitam šta se to dogadja kod vas?
Citat:
Đukanović: Rusija novcem pokušava da utiče na izbore u CG

Podgorica -- Crnogorski premijer i lider DPS Milo Đukanović rekao je da Rusija "velikim novcem, tajnim kanalima" pokušava da utiče na rezultate izbora u Crnoj Gori.

Đukanović je rekao da je Crna Gora na referendumu u maju 2006. izabrala svoj put - članstvo u Evropskoj uniji i u NATO, ali da Rusija, "u svakom pogledu za poštovanje, i kao velika zemlja, i kao saveznik Crne Gore, i kao antifašistička zemlja", nema pravo da se meša u unutrašnje poslove Crne Gore.


http://www.b92.net/mobilni/info/1185438
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 14:35 - pre 90 meseci
Evo ga još jedan piščev istomišljenik. :) http://www.blic.rs/vesti/svet/...uga-i-da-ima-20-godina/m085dke
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 15:03 - pre 90 meseci
Citat:
jovajovic100:
Citat:
scoolptor:
Izgleda da je socialno-politicko-ekonomsko okruzenje u Belorusiji pogodno za stvaranje monstruma
Ovo me je podsetilo na dogadjaje iz regiona.


Tiranin je kriv za to ubistvo . Da vlada demokratija ludak bi mogao da dođe do lepog savremenog oružja i pobije koju desetinu ljudi kao u pravim demokratskim državma . Kao Brejvik u najdemokratskijoj državi Švedskoj . Demokratski 79 ljudi .

Gde ces vecih ludaka od ovih koji vladaju svetom a raspolazu najsavremenijim naoruzanjem kojim mogu planetu da pretvore u krematorijum za nekoliko minuta. A pobise do sad ljudi ne zna im se broj.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 15:38 - pre 90 meseci
Windows2 na koga konkretno misliš?

Do sad smo nekako izbegavali neklearnu kataklizmu. Videćemo koliko će mo još sa obzirom da se novi hladni rat ubrzano zagreva.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 16:40 - pre 90 meseci
Kako na koga mislim, pa na Putina, Lukasenka i slicne. Zna se ko su psihopate koje vladaju svetom.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 19:57 - pre 90 meseci
Citat:
mahanjekažiprstom:
Citat:
student_apsolvent^

Mi Crnogorci nijesmo glupi, stoga nijesmo smišljali svoju riječ za tu namjenu.

Kad je neko sa strane glup mi koristimo stranu riječ, kao što sam ja učionio.

Kod ekstremnih primjera, ljudi vele: "viđi jadan, koliko si glup, taman ko onaj SlobaB"

Baš dobro da ima neki Crnogorac. Pa da pitam šta se to dogadja kod vas?
Citat:
Đukanović: Rusija novcem pokušava da utiče na izbore u CG

Podgorica -- Crnogorski premijer i lider DPS Milo Đukanović rekao je da Rusija "velikim novcem, tajnim kanalima" pokušava da utiče na rezultate izbora u Crnoj Gori.

Đukanović je rekao da je Crna Gora na referendumu u maju 2006. izabrala svoj put - članstvo u Evropskoj uniji i u NATO, ali da Rusija, "u svakom pogledu za poštovanje, i kao velika zemlja, i kao saveznik Crne Gore, i kao antifašistička zemlja", nema pravo da se meša u unutrašnje poslove Crne Gore.


http://www.b92.net/mobilni/info/1185438


Taman što si pročitao. Rusi preko instaliranih struktura koje su od ranije instalirane u Crnoj Gori pokušavaju dovesti svoje ljude na vlast i napraviti nemire u regionu.

Uspjeli su u Bosni, donekle im to polazi od ruke u Srbiji, uspjevaju u tome u Makedoniji, pa vele što ne bi pokušali i u Crnoj Gori. No, dobiće karinu.
 
Odgovor na temu

Viewer

Član broj: 327797
Poruke: 2



+18 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 20:19 - pre 90 meseci


 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 20:33 - pre 90 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Citat:
mahanjekažiprstom:
Citat:
student_apsolvent^

Mi Crnogorci nijesmo glupi, stoga nijesmo smišljali svoju riječ za tu namjenu.

Kad je neko sa strane glup mi koristimo stranu riječ, kao što sam ja učionio.

Kod ekstremnih primjera, ljudi vele: "viđi jadan, koliko si glup, taman ko onaj SlobaB"

Baš dobro da ima neki Crnogorac. Pa da pitam šta se to dogadja kod vas?
Citat:
Đukanović: Rusija novcem pokušava da utiče na izbore u CG

Podgorica -- Crnogorski premijer i lider DPS Milo Đukanović rekao je da Rusija "velikim novcem, tajnim kanalima" pokušava da utiče na rezultate izbora u Crnoj Gori.

Đukanović je rekao da je Crna Gora na referendumu u maju 2006. izabrala svoj put - članstvo u Evropskoj uniji i u NATO, ali da Rusija, "u svakom pogledu za poštovanje, i kao velika zemlja, i kao saveznik Crne Gore, i kao antifašistička zemlja", nema pravo da se meša u unutrašnje poslove Crne Gore.


http://www.b92.net/mobilni/info/1185438


Taman što si pročitao. Rusi preko instaliranih struktura koje su od ranije instalirane u Crnoj Gori pokušavaju dovesti svoje ljude na vlast i napraviti nemire u regionu.

Uspjeli su u Bosni, donekle im to polazi od ruke u Srbiji, uspjevaju u tome u Makedoniji, pa vele što ne bi pokušali i u Crnoj Gori. No, dobiće karinu.


Na vecini nasih foruma imas ruskih promotera, bez obzira na temu foruma.

Zajednicka karakteristika je da Rusiju i satelite prikazuju kao najmocnije/najbolje i najbogatije zemlje sveta.
Bez obzira na realnost.
 
Odgovor na temu

Viewer

Član broj: 327797
Poruke: 2



+18 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 20:57 - pre 90 meseci


Nadrealizam:



 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 21:22 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
Koje su cene hrane u Moldaviji?

Ja sam nasao neki restoran u centru gde sam posle stalno jeo i secam se da je ovo sa slike izaslo tacno 2 evra, a tu ima 5 stavki - kuvano jelo, meso, supa, salata i 2 parceta hleba. Tip restorana je sa ovim tacnama gde sam biram sta mi se svidja po izgledu, sto je generalno bolja opcija nego da dobijes jelovnik na nepoznatom jeziku i narucujes a pojma nemas sta ces dobiti. Ja sam obicno sklon misljenju da su u takvim restoranima cene nesto nize nego u onim gde te konobar sluzi, ali ambijent u ovom je stvarno vrhunski, tipa udobne kozne garniture, orgomni stolovi od orahovine, osvetljenje podesava svaki sto za sebe i slicno. Sokovi su oko 50 dinara, torte 50 dinara parce, na festivalu je casa vina 30 dinara.





[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 08.10.2016. u 10:10 GMT+1]


U Srbiji kod kineza:

Piletina sa kikirikijem + pirinač 280-390 din
Supa s pilećim knedlama ~ 150 din

I na pogled izgleda lepse od toga sto si ti jeo u kantini.

Ah da imas cesto u srbiji (tj. NS)
dnevni meni:
supa, becka sa salatom i to je oko 300-400 din (skuplje ako ima kolac)

i naravno nije u toj kineskoj plastikariji.

I da ima konobar ovaj ne... konobarice :)


 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 22:09 - pre 90 meseci
U NS je to počelo od pre nekih 5 god da bude jako kvalitetno i dostupnu u mnogim restoranima. Dok sam je studirao nije bilo, jeste ali neka socijalna varijanta u nekim da kažem radničkim kantinama. (mene interesuju samo neradnički restorani )
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 22:41 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:




Crni Darko , šta ti je to ako boga znaš ?
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju09.10.2016. u 23:56 - pre 90 meseci
Objasnio je u postu malo iznad
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju10.10.2016. u 00:04 - pre 90 meseci
To ti je kao nekadasnji "expres restorani" kod nas u Beogradu. Ne znam da li to jos ima... Atina, Kasina... za one koji nemaju para i sirotinju generalno, najjeftinija ali i najlosija hrana.

Mene je zanimalo nesto normalno, u normalnom restoranu plus nesto tipicno njihovo. Kako izgleda, mozda koliko kosta (mada me to i ne zanima mnogo)...

A skapiram da je Darko uglavnom klopao u "expres:-u. Hebiga.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 332649 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.