Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sumnje da je čovek bio na Mesecu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sumnje da je čovek bio na Mesecu
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 447363 | Odgovora: 2263 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu25.12.2015. u 17:12 - pre 100 meseci
^aleksamat

Pre nego se upustiš u neku raspravu treba neko vreme (4-5 godina) samo da posmatraš i čitaš šta se piše.
Da ne bi izgledao kao ponavljač iz poslednje klupe.


Evo šta je napisao
Citat:
rade.zrnic:

@ssi
Sve što ne liči na 0 ili 1 tebi je nelogično i neshvatljivo i ni ne pokušavaj da razumeš... Upašćeš u petlju... Ja razmišljam analogno.

Šta to znači?

Iz "Sve što ne liči na 0 ili 1 tebi je nelogično i neshvatljivo"
se može zaključiti da @ssi razmišlja "digitalno" ma šta god to značilo.
Postoji i tvrdjenje "Upašćeš u petlju".

Dalje, @rade.zrnic kaže za sebe "Ja razmišljam analogno".

Prema tome i @rade.zrnic će "Upasti u petlju" jer "razmišlja analogno"
a logično je da ako neko nešto radi analogno da mu se desi to što je "analogno".


I zato je dobio prikladan odgovor:
Citat:
@ssi

Reci sefovima da vam trebaju nove bot-skripte.

Očigledno je @ssi dobro posavetovao @rade.zrnic inače se može desiti da se dosadašnjim skriptovima @rade.zrnic po analogiji "Upadne u petlju".

 
0

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+336 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu25.12.2015. u 17:38 - pre 100 meseci
Hhehhhah,
odžačarkoviću, da nisi i ti upao u "petlju" ? Sleteli su i tačka!
Rek'o Tomo...
Ja sam "neverni Tomo" i ti mi ne veruješ? Sličice i skakutanje 'nauta po šatoru u američkoj pustinji mi baš i nisu uverljiv dokaz.
Molba uz novčanu naknadu da se zakune sa položenom rukom na "Bible", da je šetao površinom Lune je propraćena poprilično "nervoznom" reakcijom "lunohoda"...
Ponavljam: kako pogoditi metak drugim metkom kad si slep? "Dječaci" koji su gađali metak su bili slepci koji su u stojećem stavu "uperali" LM-om.
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu25.12.2015. u 18:04 - pre 100 meseci
Citat:
aleksamat:

Znači, ti si bio tamo, video to svojim očima i ne dozvoljavaš nikome ni da posumnja u to?



A inace ti si portir tamo i znas da sletanja nije bilo jer ga ti nisi evidentirao?

Ne znam da li je digitalno ili analogno, ali ako je morao da bude licno prisutan da bi video sletanje, onda si i ti morao da budes licno prisutan da bi mogao da tvrdis kako sletanja nije bilo.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu25.12.2015. u 20:14 - pre 100 meseci
Ti si komentarisao primedbu u vezi bot-skripte:
Citat:
aleksamat:
Citat:
ssi: Reci sefovima da vam trebaju nove bot-skripte.


Da li u tvojoj primitivnoj terminologiji postoji još neki termin sem bot?!
Strašno si smoran i nije mi jasno što ti administracija foruma dozvoljava toliki nivo đubrenja foruma?

Sada kažeš
Citat:
aleksamat:

Moja primedba ili post nemaju veze sa postom radeta zrnića nego sa primitivizmom ssi-ja!
U svakom postu on prepoznaje botove.

Pa si samo potvrdio da sam komentar napisao u skladu sa diskusijom.

Citat:
aleksamat:

Koliko mogu videti iz zadnje klupe

Slabo vidiš.
Druži se sa malo boljim djacima.


Citat:
aleksamat:

Pošto sam ti se ovim zamerio

Ako se napisanio odnosi na mene ne sekiraj se.
Ipak trebalo bi da paziš šta pišeš
jer tvoji komentari nemaju nikakve veze sa misijom Apolo
nego su obično vredjanje neistomišljenika.

 
0

aleksamat

Član broj: 331673
Poruke: 30



+222 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu25.12.2015. u 21:51 - pre 100 meseci
@hotchimney,

ne, ti si samo u skladu sa 2012 i ssi-jem!
Sve ostalo nema dodirnu tačku sa diskusijama na forumu.
 
+2

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 05:48 - pre 100 meseci
Činjenica je da si ti komentarisao "botove" kao što si citiran.
Zatim si poricao pa u istom komentaru potvrdio da si se bavio "botovim" što je takodje citirano.
Sada opet poričeš ali se ne zna šta poričeš važno ti je samo da poričeš.
Takvo ponašanje je politikanstvo tipično za odsustvo karaktera.
Ništa novo za rusofiliju kojoj je jedini cilj da poriče uspeh misije Apolo bez obzira na suludost takvog poricanja.

Budući da nemaš nikakvih argumenata za kritiku misije Apolo
svrstao si se u armiju manipulanata koji se sami upecaju u sopstvene kontradikcije
i za to onda okrivljuju druge.


Kad te popusti jutarnji mamurluk od ruske votke pogledaj šta si napisao:
Citat:
aleksamat:

ne, ti si samo u skladu sa 2012 i ssi-jem!

A na šta se odnosi to "ne"?
Izneo sam više stavova a ti ne navodiš koji stav pobijaš.
Ne može da se odnosi na sve što sam napisao jer sam te citirao i to su nepobitne činjenice.
Takodje nije jasno šta je to "u skladu sa 2012 i ssi-jem"?
Dalje pišeš:
Citat:
aleksamat:

Sve ostalo nema dodirnu tačku sa diskusijama na forumu.

Pa sledi da ono šta je "u skladu sa 2012 i ssi-jem"
ima dodirnu tačku sa diskusijama na forumu.
Da li si to hteo da kažeš?
Ako jesi onda se opet vraćamo na prethodno pitanje šta je to "u skladu sa 2012 i ssi-jem"?

Da li ti je sada malo jasnije da si konfuzan?

Pogledaj svoje komentare na ovoj temi i videćeš da im je jedini cilj omalovažavanje svih onih koji ne osporavaju misiju Apolo.
Nema ni jednog osvrta na okolnosti i dogadjaje u vezi misije Apolo.
Isključivo pišeš da bi diskreditovao neistomišljenike.

Da li misliš da si takvim tekstovima oborio misiju Apolo?
 
0

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+336 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 08:28 - pre 100 meseci
Postavih pitanje pre nekoliko "vremena"; akcent na drugo "e"...
http://www.elitemadzone.org/p3461186
Niko ne prozbori, pa čak ni "aber" o tome. Kako deluje atomska bomba u vakuumu? Pomera kometu u nekom drugom smeru samo na osnovu vatrene lopte? Na zemaljskom Šaru glavni i rušilački udar je pomeranje usijanog vazduha izazvano toplotnom energijom. Gde je tamo sila ex ili implozije usmerena? Bljesnulo pa nestalo?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 08:35 - pre 100 meseci
A šta da ti se odgovori?
Pročitao si "PDF Poštovanog Sandrina Požežanca"
i šta sad?
 
0

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+336 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 09:22 - pre 100 meseci
Percepcija ni od očiju do nosa_
Ja sam postavio nekoliko pitanja;tebi nije jasno, "šta sad' "?
Pročitaj ponovo, možda stigne do moždane kore...
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 09:55 - pre 100 meseci
Meni i dalje nije jasno zasto neki ucesnici imaju histerican napad kada se spomene termin sumnja.

U cemu je problem?

Mozda je problem u tome da ako je neko apsolutno uveren u nesto, na pojavu sumnje, subjektivno brani sopstveno uverenje.

Ili nesto drugo ili trece..

U cemu je problem ako neko zastupa sumnju, kao element osmatranja pojava i dogadjaja?

Zar je malo zabluda i prevara bilo, lazi i manipulisanja po planeti, pa je formiranje sumnje potpuno nelogicna aktivnost?

I to formiranje sumnje na aktivnost svetskih prevaranata, sa uzavrsenim gebelsovskim mehanizmima, koji svoje lagarije plasiraju i ove milisekunde, negde u nekom obliku?

Mislim, u redu je imanje nekog uverenja, ali apsolutna sigurnost u uverenje traba da postoji samo u licnim iskustvima, ali smatram da je apsolutna sigurnost malo cudna kada se zasniva na prezentovanim cinjenicama..

Sumnja uvek ostavlja otskrinuta vrata za zabavne aktivnosti i vezbanje logike..

Ne znam zasto su neki histericno protiv ukljucenja vijuga?
 
0

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+336 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 10:15 - pre 100 meseci
Pa upravo o tome govorim:
http://www.elitemadzone.org/p3461191
bez prestanka se "spočitava" da je "lakše" krenuti sa Lune nego sa Terre. Niko to i ne pokušava da ospori... S' tim da Luna ne podržava centripetalno ubrzanje jer se ne vrti oko svoje ose.
Ajde "vernici" ubedite me da ćete pogoditi Matični Modul koji se "vrti" brzinom od desetak hiljada kilometara u sekundi oko Lune sa Lunarnim Modulom koji je "ispaljen" bez koordinata "kineske računaljke", da ga dostignete, preteknete ili sačekate i da u prvom pokušaju izvedete sigurno "spajanje? Flaš Gordon bi sasvim sigurno pokleknuo. Bilo u Politikon Zabavniku pre mnogo godina.
 
+1

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 10:22 - pre 100 meseci
Pa ti si stvarno smešan.
Citat:
rade.zrnic:

Jel' g Sandrino ikad video obični kišobran u foto studiju?
'oće li biti edicija sabranih dela ovog' Autora?

Nikoga to ovde ne zanima.

Zalutao si van Kosmosa ili van vremna a možda i oboje.
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 10:23 - pre 100 meseci
@rade.zrnic

Pa upravo zbog Flasa Gordona..raketa "savlada gravitaciju" pa onda zastane u svemiru,okrene se na pravac,i doda gas...eventualno i warp

I stigne na cilj..
Na cilju je gravitacija 6x manja, pa treba mnogo manje goriva, ko jos razmislja o kolicini kretanja, kada je u svemiru masa=tezina, a tezine nema

Klasicni Flas Gordon..

Za dublje razmiljsanje je malo par vijuga...mora da se podgreje jos neka..

Mislim, ko ima ima, ko nema, vrti pricu u krug, ne bi li neka od dve vijuge u paralelnom svemiru postala treca..

@cimni

nije dobro..ne pomaze verglanje, mora jace da se zavitla V2... mozda da probas sa visokim naponom..
 
+2

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 10:35 - pre 100 meseci
Hahahah
Citat:
rade.zrnic:

Flaš Gordon bi sasvim sigurno pokleknuo. Bilo u Politikon Zabavniku pre mnogo godina.

Citat:
vladd:

Pa upravo zbog Flasa Gordona..raketa "savlada gravitaciju" pa onda zastane u svemiru,okrene se na pravac,i doda gas...eventualno i warp
...
Za dublje razmiljsanje je malo par vijuga...mora da se podgreje jos neka..

I to je vama "dublje razmiljšanje"?
Hahahah


Flash Gordon i warp su fikcije.
Izmišljotine namenjene za zabavljanje dece.
Očigledno ste i vas dvojica na tom nivou zato vam nije zameriti što verujete u budalaštine.

Tako da za "podgrejavanje vijuga" imate još doooosta da čekate.
 
+1

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+336 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 10:40 - pre 100 meseci
Citat:
hotchimney:
Pa ti si stvarno smešan.
Citat:
rade.zrnic:

Jel' g Sandrino ikad video obični kišobran u foto studiju?
'oće li biti edicija sabranih dela ovog' Autora?

Nikoga to ovde ne zanima.

Zalutao si van Kosmosa ili van vremna a možda i oboje.

Moguće da sam zalutao u svim tim prostorima koje ti pominješ? Jedino mi nije jasno kako su spojili MM koji se kreće 11/k/s sa LM koji je slep i nema pojma gde se nalazi?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 10:59 - pre 100 meseci
LM nema oči pa ne može biti slep.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 12:59 - pre 100 meseci
Citat:
vladd: Meni i dalje nije jasno zasto neki ucesnici imaju histerican napad kada se spomene termin sumnja.

U cemu je problem?

Mozda je problem u tome da ako je neko apsolutno uveren u nesto, na pojavu sumnje, subjektivno brani sopstveno uverenje.


Kakva zamena teza. Zar je ovo sumnja?

Citat:
vladd:
Naravno da nije montirano, to je proverljivo, i nema nikakvu analogiju sa neproverljivim

Nego su slike zemlje sa Meseca, iz nekih ranijih vremena ociti fake, cisto kako su zamislili da bi trebalo da bude, onako, najprihvatljivije za najsire(i naravno najgluplje) mase, a da je bezbolno, da ne otvara sumnju i podozrivost...

Onako, Zemlja sa Meseca, kao slika Meseca iz pustinje Arizone, pa malo zamuljana plavom..


Ne, to je izričita tvrdnja kako su slike 100% lažne i da su prihvatljive samo najširim i najglupljim masama, što indirektno sugeriše da svi mi ovde takođe spadamo u te najgluplje mase.
Naravno, pošto se ispostavilo da i druga svemisrska agencija ima istu sliku, odnosno da je slika jednostavno verodostojna, onda sledi "pa ne znam, pa možda, pa ja samo sumnjam, u čemu je problem".
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 13:09 - pre 100 meseci
@Miroslav Jeftić

A, sad i ti zajjebavas. Znas i sam da je vladd stari demagog, samo je pitanje koliko treba vremen da sa "razmontira". Ja sam organizovao kladjenje na njega jer sam znao da pruza dobar otpor, a onda "pukne". To je poenta kladjenja, trebas navuci sto je moguce vise ljudi da veruju u nesto sto se nece dogoditi.

Eto vidis i ovde, vladd se drzao, ali posle "ide pod voz". Ovde se jos i dobro drzao jer ima neko poznavanje iz tehnike, kad je tema iz ekonomije ili socijologije, pada veoma brzo, drzi se prve dve-tri strane i onda se "patosira". Dobar je sagovornik prosto se bojim da ga narod ne prozove "vladd patos"
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 13:43 - pre 100 meseci
Nemate vi to vreme na raspolaganju

Citat:
I to je vama "dublje razmiljšanje"?
Hahahah


Flash Gordon i warp su fikcije.
Izmišljotine namenjene za zabavljanje dece.
Očigledno ste i vas dvojica na tom nivou zato vam nije zameriti što verujete u budalaštine.

Tako da za "podgrejavanje vijuga" imate još doooosta da čekate.


Ovo je vracanje na prvu vijugu(a zahuktavamo drugu), naravno da su fikcije, kao i moguce neke, poprilicno sumnjive, aktivnosti o kojima je pokrenuta tema.


Citat:
Ne, to je izričita tvrdnja kako su slike 100% lažne i da su prihvatljive samo najširim i najglupljim masama, što indirektno sugeriše da svi mi ovde takođe spadamo u te najgluplje mase.


To je "drugi izvod" onoga sto sam napisao, pausalni zakljucak.

Ono sto ja tvrdim je da su glupavi oni koji pohotno veruju u sve sto im se prikaze. Pa sad, ne verujem da svi diskutanti ovde pripadaju tom tipu..


Sto se slike tice, ja se slazem da postoje ljudi koji vole da ne veruju svojim ocima, takvima se daje podrska da u stvari ne vide ono sto vide, vec da treba da prihvate ono izreceno...kao u vicu..nije to ono sto mislis i kako izgleda..bar ima viceva na temu doticnih

Ovako se u medijima daje podrska za veru u slike

Citat:
Realistično fotografisanje Zemlje i Meseca je gotovo nemoguće napraviti jer su stalno u pokretu. Zbog toga je tim stručnjaka pokušao da doradi fotografiju i pojača je da bi delovala realističnije.



Ono sto OKO vidi, na savremenoj slici, (iza koje btw ne stoji histericna propaganda politickog primata svetske velesile)
je da je Zemljina kontura TRI PUTA veca od konture sa "slike" iz apola8, odnosno kako su zamisljali da se Zemlja vidi sa Meseca...

Ili su retusirali neku raniju, kasniju, palili arhive, tako vredne..????

Rastojanja, velicina Zemlje i Meseca, se nisu promenili...perspektiva je ista...u cemu je problem? u losem objektivnu...ili ne smemo NI DA SUMNJAMO???



Ma hajte..evo uskoro stize Deda Mraz, i Putin je obustavio balisticke rakete da nepovredi Rudolfa..
 
0

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+336 Profil

icon Re: Sumnje da je čovek bio na Mesecu26.12.2015. u 14:44 - pre 100 meseci
Citat:
hotchimney:
LM nema oči pa ne može biti slep.

Hahheh
zato i nisu mogli da 'luniraju prijatelju, bili su "slepi", o tome ti i pišem čitavo vreme... Samo što si i ti bez očiju iako kuckaš po prstoturi.
Nisu imali "oči" sa kojima su mogli da vide matični modul niti da ga napipaju a kamoli da se spoje u "prvom pokušaju" kako je navedeno u članku od pre dva dana. Rusi su se spojili sa SS u prvom pokušaju! Tehnika onda a sada...
Jedanaest kilometara u sekundi! Brzina MM. Treba ga stići sinko, treba se postaviti ispred njega pa ga malo sačekati uz neprestano "puckanje" i ispravljanje putanje.
Nemo' zaboraviti da se Luna ne vrti oko svoje ose pa ne postoji pomoć pri "zatrčavanju" LM što je jedan od bitnih uslova dostizanja 2. kosmičke brzine.
Uz to, kompletan "Flash Gordon brod" se je pri zatrčavanju prema Luni odvojio od trećeg stepena koji mu je dao potrebno ubrzanju. A ovde pri spajanju LM i MM treba izračunati momenat "poljupca".
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Sumnje da je čovek bio na Mesecu
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 447363 | Odgovora: 2263 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.