Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bazeni Intex i Bestway

elitemadzone.org :: TechZone :: Bazeni Intex i Bestway
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1791657 | Odgovora: 2303 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sigor

Član broj: 39597
Poruke: 40
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.06.2012. u 23:09 - pre 143 meseci
Citat:
bakskg: Sta mislite iz vaseg iskustva dali je efikasnije delovanje da tableta hlora od 200 grama bude u skimeru ili da kupim onaj dozator ako ga negde nadjem?
Pozdrav za sve vas

[Ovu poruku je menjao bakskg dana 19.06.2012. u 21:10 GMT+1]


Po meni je efikasnije dejstvo iz dozatora, prvo što pluta po celom bazenu (u skimeru ima optimalno dejstvo samo kad radi pumpa), a drugo što se okretanjem rešetke na dozatoru menja doza koja se otapa. Viđao sam ovih dana ovoljne Bestway dozatore čak i u nekim prodavnicama za koje nikad ne bih rekao da to drže.
 
Odgovor na temu

nemanjdza
Nemanja Jovanovic

Član broj: 304328
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway20.06.2012. u 02:35 - pre 143 meseci
Pozdrav svima. Imam bazen Intex 366x76. Kad sam ga napunio prosle godine uradio sam sok tretman sany granulatom i stavljao sam ono sredstvo protiv algi i voda je bila bistra. Ali posle dva tri kupanja voda je postala mlecna, bela ... Da li neko zna u cemu je problem? I da, na pakovanju ovog sany granulata pise da je rok upotrebe 2 godine ali nema datum proizvodnje. Ja se secam da sam uzeo to pre prosle godine tako avgusta i ostalo mi je dosta. Da li smem da koristim i sada njega ili da ipak kupim novo? Jer je ovo druga godina, ne znam da li ce imati dobrog efekta, ili da ipak koristim neke druge preparate zbog ovog problema koji imam? Hvala unapred ! :D
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway20.06.2012. u 14:48 - pre 143 meseci
Cetiri su glavna razloga za opalizaciju vode:

PRVI::
Fine cestice kooje plivaju u vodi, kao rezultat visokog Ph ili Totalne alkalnosti (TA)
LEK:
Spustiti Ph ili alkalnost kiselinom (PH-) Obavezno dodavati malo po malo rastvorenog sredstva. Ne vise od 100g na 10m3 vode za visok Ph, ili duplo za visoku TA dnevno.


Drugi:
Prljavstina od kupaca zbog lose filtracije ili nedovoljno slobodnog hlora
LEK:
Isprati filter, shok-hlor, sutra aquaflock (ili aquapack). Posle talozenja treba ponovo usisati.


TRECI:
Visok nivo cijanuricne kiseline (iz sporootapajucih tableta) Kad se to desi, hlor je previse usporen, ne moze da ubije mikroorganizme i oni se namnozavaju u vodi.
LEK:
Zamena dela vode, onda shok-hlor (na 10ppm).


CETVRTI:
Filter ne filtrira dobro.
Pogledati forum od pocetka, pa napraviti neki dodatni filter

E, sto mi drago sto ja nemam takvih problema sa sanosilom!

Bakara, kazi kakva mi je voda?
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

cojanovici
cojan cojin
bezbednost,bezbednost
beograd

Član broj: 283536
Poruke: 5
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway20.06.2012. u 17:44 - pre 143 meseci
Dobri ljudi spašavajte!
Kada sipam sredstvo za regulisanje ph vrednosti koliko treba da sačekam da bih uradio šok tretman hlorom?
 
Odgovor na temu

duca74
Savic Dragan
beogradski vodovod
beograd

Član broj: 205688
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway20.06.2012. u 19:32 - pre 143 meseci
Posle dugog praćenja i čitanja ove teme vidim da se ljudi zamajavaju sa koje kakvim hemikalijama pa mi iskustvo od 20 godina sa vodom nedozvoljava da više čitam i čudim se.Ja svoj bazen napunim krajem maja početkom juna i ne menjam vodu do kraja sezone septembar,jedino što dodajem to je hlor u tableti i duša me boli što dam oko 2000din.Kod mene na poslu je samo u gasnom stanju,mlečna voda se najverovatnije pojavljuje zbog ulaska sa namazanim leđima klinaca u bazen a to se vrlo lako rešava umirite vodu,uzmete malo šire crevo od 1/2 cola i lepo usisate sa dna belilo(jedan kraj van bazena niže drugi na dno i malo slobodan pad i priroda sve sama radi) kakva hemija kakvi bakrači ja moju decu nebi pustio u te bazene kad vidim šta sve trpate u isti,redovno čišćenje filtera običnim jakim mlazom vode,temeljno da ne ostane masnoće u njemu i to je to,nemojte da vas navlače da bacate pare na koje kakve preparate..Hlornu tabletu smestite u vrećicu ja sa je napravio od mreže za komarce i okačite gde pumpa(za moj bazen oko 6000l ide pola tablete od 200g) izduvava vodu u bazen tu je najbolje mesto i to je to, mi se kupamo već 6 sezona i nikada se niko nije ni razboleo niti imao bilo kakvih zdravstvenih problema.A samo da vam još dodam pijaća voda se pravi danas isto kao i pre 1000godina i da Beograd ima najbolju vodu ako ne na celom svetu ono sigurno u Evropi.Pozdrav
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.cpe.vektor.net.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway20.06.2012. u 22:35 - pre 143 meseci
Citat:
duca74: Posle dugog praćenja i čitanja ove teme vidim da se ljudi zamajavaju sa koje kakvim hemikalijama pa mi iskustvo od 20 godina sa vodom nedozvoljava da više čitam i čudim se.Ja svoj bazen napunim krajem maja početkom juna i ne menjam vodu do kraja sezone septembar,jedino što dodajem to je hlor u tableti i duša me boli što dam oko 2000din.Kod mene na poslu je samo u gasnom stanju,mlečna voda se najverovatnije pojavljuje zbog ulaska sa namazanim leđima klinaca u bazen a to se vrlo lako rešava umirite vodu,uzmete malo šire crevo od 1/2 cola i lepo usisate sa dna belilo(jedan kraj van bazena niže drugi na dno i malo slobodan pad i priroda sve sama radi) kakva hemija kakvi bakrači ja moju decu nebi pustio u te bazene kad vidim šta sve trpate u isti,redovno čišćenje filtera običnim jakim mlazom vode,temeljno da ne ostane masnoće u njemu i to je to,nemojte da vas navlače da bacate pare na koje kakve preparate..Hlornu tabletu smestite u vrećicu ja sa je napravio od mreže za komarce i okačite gde pumpa(za moj bazen oko 6000l ide pola tablete od 200g) izduvava vodu u bazen tu je najbolje mesto i to je to, mi se kupamo već 6 sezona i nikada se niko nije ni razboleo niti imao bilo kakvih zdravstvenih problema.A samo da vam još dodam pijaća voda se pravi danas isto kao i pre 1000godina i da Beograd ima najbolju vodu ako ne na celom svetu ono sigurno u Evropi.Pozdrav


Ako treba da shvatimo da tabletu ( u kojoj se nalazi svasta nesto pored hlora ) ne smatras hemijom.......procitaj sastav i pitaj svog tehnologa u vodovodu sta nisli o tome.
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

BrkaOsijek
Bilje, Osijek, Hrvatska

Član broj: 264407
Poruke: 89
*.adsl.net.t-com.hr.



+3 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 07:22 - pre 143 meseci
Citat:
bela.rada: Brko,
nek' ti je sa srecom novi bazen, da se brckate i uzivate.

Vidim da si stavio i tush! Jel' ti prikljucen samo na cesmu, ili nekako grejes vodu za tusiranje?


Hvala Bela Rado.
Tuš sam mislio spojiti na jedno bure od 200 litara (radi grijanja vode), ali mi bure nema odgovarajući prsten, pa sam odustao. Spojio sam crijeva na potopnu pumpu i na tuš, pa se tuširamo prije ulaska u bazen s bazenskom vodom. Funkcionira. Voda bude prevrela u crijevima pa moramo sačekati da dođe ona iz bazena koja je podnošljiva.
 
Odgovor na temu

luky042
Varaždin,Hrvatska

Član broj: 289007
Poruke: 30
*.adsl.net.t-com.hr.



+3 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 07:58 - pre 143 meseci
@duca 74

ne mogu a da ništa ne napišem o ovome
koja od ovih kemikalija je po tebi višak?
podešenje ph? (ok..ti koristiš gradski vodovod ali ima ovdje članova koji ne koriste)
zar misliš da je nepotrebno podesiti ph?
algicid??
zna se čemu on služi ne moram pisat...zar misliš da je i to nepotrebno?

klor koliko vidim uzimaš ali naprosto sporootapajuča tableta nije dovoljna

stekao sam dojam da bazen doživljavaš samo kao trošak
ja uživam i gledajuči ga a ne samo kupajuči,i nije mi žao ni jedne pare i vremena koje sam ulupao u njega a i još ću
tko drugačije to doživljava bolje da ni nema bazen

ja sam prije tri do 4 sezone bacao sve u bazen od oka,i bilo je tu dosta problema od perutanja kože,raznih iritacija,gadan miris klora(zna se zašto)
otkako sam to promijenio i počeo radit kako treba sve je u najboljem redu

kontrolirana upotreba kemikalija nije štetna...ili je barem 50 % manje štetna od nekontrolirane

evo...a ti možeš stavljat / ne stavljat šta hočeš u svoj bazen,nitko to ne može promijeniti

@Brko sretno s novim bazenom,nadam se da če te dugo i dobro služiti

evo slika sad kad je niknula trava..doduše nisam sve uradio kako treba ali ču na jesen
treba još izravnat malo desnu stranu oko bazena i pošto sam ove rubnjake doslovce nabacao nisam stavio neku foliju da ne raste trava između
inače ču naravit nešto slično kao bela rada ovdje gdje je ova dječja kučica u kojoj držim filter pumpu
zazidat ču tu malu zidanu kučicu u kojo če se nalaziti filter i obložit kamenom...hm da puno ne pričam
čista voda če se slijevat u bazen...mene ne smeta preko zime što če se slijevat u bazen ionako ču zamijeniti vodu prije početka druge sezone





lijep pozdrav svima i bez zamjere

[Ovu poruku je menjao luky042 dana 21.06.2012. u 09:50 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao luky042 dana 21.06.2012. u 10:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

lisce
Andrej Markovic
Pianista
Beograd Srbija

Član broj: 302332
Poruke: 33
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: Bazeni intex i bestway


+9 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 08:49 - pre 143 meseci
Srecan vam zvanicni pocetak leta !
A.Markovc
 
Odgovor na temu

3OHA
Zoran Gebec
Stepa - NS

Član broj: 304364
Poruke: 6



+12 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 09:26 - pre 143 meseci
Cao svima,

Veliki pozdrav i sve pohvale za temu i za brdo korisnih informacija....

Krenuo sam da citam sve ispocetka ))

Hteo sam da pitam nesto...
Uzeo sam intex bazen 305x76, valjda sam dobro zapamtio dimenziju, pa hocu za godisnji da ga namestim u vikendici.

Planiram nedelju dana pre godisnjeg da ga formiram, hemijski tretiram ( za to cu potraziti na ovih 70 strana sta je najbolje 0 ili ako neko ima saveta, unapred zahvalan.....

Nivelisacu teren, posto mora biti na ravnom, ako sam dobro razumeo, a trudim se
Mislio sam da ispod bazena uzmem stiropor i postavim ga.... Uzeo bih one ploce sto se koriste za kucnu izolaciju ....

Moj problem je sada da li ce se to ispomerati, jer ce sve biti iz delova?
Stavio bih stiropor zbog izolacije, zbog mekoce , jer ipak treba sedeti u njemu, a verovatno cu preterivati

Druga solucija mi je najlon ispod bazena, i stari neki tepih, svakako hocu da ga bacim, mada mislim da ce brzo istruliti

Ako neko moze neku hemiju za tretiranje vode da mi preporuci, i gde uzeti u Novom Sadu, bio bih mu zahvalan

moj mail je [email protected]

 
Odgovor na temu

BrkaOsijek
Bilje, Osijek, Hrvatska

Član broj: 264407
Poruke: 89
*.adsl.net.t-com.hr.



+3 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 09:46 - pre 143 meseci
Luky, hvala i sve pohvale tebi na uređenju bazena i okolice.

Imam ja jedno pitanje:
imam ovaj mali Intexov filter s kartušom (vidi se na slici) i malo prije je bio susjed (kojeg sam uputio na ovu stranicu) raspitati se o nekim stvarima i isprobam ja staviti u filter spužve umjesto kartuše. Naravno da radi, ali se pitam može li biti nekih problema i jel imao ko takva iskustva?
Taj filter se sastoji od kučišta i vodene pumpe i nema tu nikakve nuklearne fizike. Simpl as it is.

EDIT: ja sad to isprobavam i pustit ću tako jedno vrijeme, pa ću javiti eventualne probleme. Pumpa se ne bi smjela pregrijati jer ima i vodeno hlađenje i prekidač protiv pregrijavanja.
 
Odgovor na temu

miroslavbesermenji
miroslav besermenji
slobodan
Sremska Mitrovica

Član broj: 38092
Poruke: 61
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 11:08 - pre 143 meseci
Citat:
luky042: @duca 74

ne mogu a da ništa ne napišem o ovome
koja od ovih kemikalija je po tebi višak?
podešenje ph? (ok..ti koristiš gradski vodovod ali ima ovdje članova koji ne koriste)
zar misliš da je nepotrebno podesiti ph?
algicid??
zna se čemu on služi ne moram pisat...zar misliš da je i to nepotrebno?

klor koliko vidim uzimaš ali naprosto sporootapajuča tableta nije dovoljna

stekao sam dojam da bazen doživljavaš samo kao trošak
ja uživam i gledajuči ga a ne samo kupajuči,i nije mi žao ni jedne pare i vremena koje sam ulupao u njega a i još ću
tko drugačije to doživljava bolje da ni nema bazen

ja sam prije tri do 4 sezone bacao sve u bazen od oka,i bilo je tu dosta problema od perutanja kože,raznih iritacija,gadan miris klora(zna se zašto)
otkako sam to promijenio i počeo radit kako treba sve je u najboljem redu

kontrolirana upotreba kemikalija nije štetna...ili je barem 50 % manje štetna od nekontrolirane

evo...a ti možeš stavljat / ne stavljat šta hočeš u svoj bazen,nitko to ne može promijeniti

@Brko sretno s novim bazenom,nadam se da če te dugo i dobro služiti

evo slika sad kad je niknula trava..doduše nisam sve uradio kako treba ali ču na jesen
treba još izravnat malo desnu stranu oko bazena i pošto sam ove rubnjake doslovce nabacao nisam stavio neku foliju da ne raste trava između
inače ču naravit nešto slično kao bela rada ovdje gdje je ova dječja kučica u kojoj držim filter pumpu
zazidat ču tu malu zidanu kučicu u kojo če se nalaziti filter i obložit kamenom...hm da puno ne pričam
čista voda če se slijevat u bazen...mene ne smeta preko zime što če se slijevat u bazen ionako ču zamijeniti vodu prije početka druge sezone





lijep pozdrav svima i bez zamjere

[Ovu poruku je menjao luky042 dana 21.06.2012. u 09:50 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao luky042 dana 21.06.2012. u 10:03 GMT+1]


LEPO IZGLEDA. UŽIVAJ
BfM
 
Odgovor na temu

sparky

Član broj: 7911
Poruke: 29
79.143.100.*



+1 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 11:15 - pre 143 meseci
Ćao ljudi eto poče ljeto pa i muke sa bazenom.

Imam jedan problem ja sam do sada koristio hlor i tablete. Ali ove godine ovaj prodavac kod kojeg sam uzimao više ne drži hlor nego neku tečnost. Ta tečnost je ruski proizvod. Zanima me ima li neko iskustva sa tim jer ovaj momak što radi kaze mi da mi više ne trebaju ni tablete ni algicid neko samo ph- i ova tečnost. Kaže da hlor ne drže više jer je ovaj proizvod mnogo bolji i nije štetan kao hlor. I da već dosta ljudi u CG prelčazi na ovaj sistem tretiranja vode jer je mnogo bolji!



 
Odgovor na temu

cojanovici
cojan cojin
bezbednost,bezbednost
beograd

Član broj: 283536
Poruke: 5
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 12:04 - pre 143 meseci
ajde da probam opet mada mi nikad niko ovde nije pomogao ni odgovorio za bilo koji problem koji sam imao:
danas kada sam hteo da postavim bazen i počnem da ga punim umalo nisam umreo.bazen je montažni nadzemni sa metalnom konstrukcijom marke jilong ako je to uopšte bitno.problem je što su se po obruču na naduvavanje koji je bele boje i po telu bazena pojavile neke mrlje,po obruču svih mogućih boja,a po telu bazena crne.prbao sam da ih operem ali se ne skidaju.može li mi neko reći šta se to desilo i mogu li to nečim da operem?
 
Odgovor na temu

duca74
Savic Dragan
beogradski vodovod
beograd

Član broj: 205688
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 12:07 - pre 143 meseci
Niste me dobro razumeli ja samo kažem da je nepotrebno koristiti tolike hemikalije,nije mi bazen trošak jer sam ga postavio među prvima u Beogradu i moja porodica uživa u njemu bez ikakvih problema po zdravlje malte ne celu sezonu kupanja znači jedino kad odemo na odmor a što se tiče negradske vode još je lakše održavati(ona je samo tvrđa i ima više gvožđa u njoj od gradske),hlor koji stavljamo u bazen ima jedinu funkciju da odvoji zid bazena od vode odnosno tu jedino može da se nešto stvori u samoj vodi jako teško i jako retko to vam je kao akvarijum dali u akvarijum stavljate razne hemikalije ili prokuvate kamenje i ostavite da iz gradske vode ispari hlor pa onda formirate akvarijum ne znam dali ste me razumeli.Idalje trvrdim da je nepotrebna tolika hemija,u gradski vodovod se ubacuje na 1000l vode 0,25ml hlora isključivo da odvoji vodu od cevi kroz koji prolazi voda,u vodi nema nikakvih hemikalija osim hlora koji ispari kad stigne do slavine.Samo sam želeo da ljudima pojasnim da smo počeli preterano da se štitimo i od onog što treba ali najgore od onog što netreba.Pozdrav uživajte u letu i kupanju.
 
Odgovor na temu

duca74
Savic Dragan
beogradski vodovod
beograd

Član broj: 205688
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 12:14 - pre 143 meseci
Vidi to ti je najverovatnije kako si opisao buđ,znači skinućeš ga žavelovom vodom jedino je problem što sa njom moraš poprskati prazan bazen,ostaviti ga 24sata tako isprskanog,zatim napuniti pun bazen vodom a onda sve to baciti i posle toga mora da bude čist,to je najbolji način ali se mnogo vode baca,probajako to nemožeš da sa sonom kiselinom istrljaš bazen malo ostaviš da odstoji ispereš i onda puniš vodu
 
Odgovor na temu

cojanovici
cojan cojin
bezbednost,bezbednost
beograd

Član broj: 283536
Poruke: 5
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 12:39 - pre 143 meseci
šta je to žavelova voda?kako to da nabavim?
 
Odgovor na temu

Dokblejim
dizajner, freelance
Beograd

Član broj: 168721
Poruke: 27
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 13:15 - pre 143 meseci
dobar dan
trazeci creva za filter pumpu naletim na ovaj forum i eto meni spasa.Dali itko od vas zna dali se creva za pumpu mogu naci zasebno ,buduci pumpa radi ali su creva popucala valjda od sunca ,mozda i od starosti ,koristimo bazen 5-6 godina.
Hvala, prijatan dan.
 
Odgovor na temu

EmaP
Ema peric

Član broj: 304374
Poruke: 1
87.116.155.*



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 13:17 - pre 143 meseci
Stavila sam u bazen sporootapajuce tablete hlora. Molim vas recite mi koliko vremenski ne smem da se kupam? Hvala unapred
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.cpe.vektor.net.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway21.06.2012. u 13:44 - pre 143 meseci
Citat:
Dokblejim: dobar dan
trazeci creva za filter pumpu naletim na ovaj forum i eto meni spasa.Dali itko od vas zna dali se creva za pumpu mogu naci zasebno ,buduci pumpa radi ali su creva popucala valjda od sunca ,mozda i od starosti ,koristimo bazen 5-6 godina.


Ako ti je intexov bazen, onda ti odgovara rebrasto crevo za odvod (kao ispod sudopere). Ako je bestway, onda je crevo 34mm, a to sam cula da ia na buvljaku.

Citat:
3OHA: Cao svima,

Veliki pozdrav i sve pohvale za temu i za brdo korisnih informacija....

Krenuo sam da citam sve ispocetka :)))

Hteo sam da pitam nesto...
Uzeo sam intex bazen 305x76, valjda sam dobro zapamtio dimenziju, pa hocu za godisnji da ga namestim u vikendici.

Planiram nedelju dana pre godisnjeg da ga formiram, hemijski tretiram ( za to cu potraziti na ovih 70 strana sta je najbolje 0 ili ako neko ima saveta, unapred zahvalan.....

Nivelisacu teren, posto mora biti na ravnom, ako sam dobro razumeo, a trudim se :)
Mislio sam da ispod bazena uzmem stiropor i postavim ga.... Uzeo bih one ploce sto se koriste za kucnu izolaciju ....

Moj problem je sada da li ce se to ispomerati, jer ce sve biti iz delova?
Stavio bih stiropor zbog izolacije, zbog mekoce , jer ipak treba sedeti u njemu, a verovatno cu preterivati :)

Druga solucija mi je najlon ispod bazena, i stari neki tepih, svakako hocu da ga bacim, mada mislim da ce brzo istruliti :)

Ako neko moze neku hemiju za tretiranje vode da mi preporuci, i gde uzeti u Novom Sadu, bio bih mu zahvalan

moj mail je [email protected]


Svaka cast sto citas sve iz pocetka. I drugim novajlijama bih to preporucila.

Ispod bazena ti je najbolje da stavis onu izolaciju koja ide ispod laminata. Sive je boje i ima od 5mm i 10mm. Stavi onu od 10mm.
Zgodno je sto se kupuje na metar, sirina joj je 1,5m, pa mozes da spojis sirokim selotejpom i da na kraju lepo opseces visak. To je i najjeftinije. U USA prodaju takve folije (samo bele) namenski za ispod bazena.
Ima da se kupi po boljim farbarama i u hipermarketima.

@lucky,
mnogo ti lep bazen! :)
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bazeni Intex i Bestway
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1791657 | Odgovora: 2303 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.