Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 336045 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

adzo_
Ivan Adžić

Član broj: 150302
Poruke: 464



+256 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 11:09 - pre 91 meseci
@ssi & Putin:
http://www.elitemadzone.org/p3648094
"i onda spas nađu u "moćnom tati" Putinu."
http://www.elitemadzone.org/p3623565
"Da ti rusi vole Putina ko nasi rusofili sto ga vole"
http://www.elitemadzone.org/p3628383
"Putko se malo zaleteo i dobio po labrnji."
http://www.elitemadzone.org/p3479874
"Cekaj da pogodim, budcnost sveta i univerzuma su Putin i Rusija."
http://www.elitemadzone.org/p3635674
"Drugi deo vidi Putina kao "tatu" koji......Vide da Putin uklanja konkurenciju ..... Putin ne bi te krvoloke slao u Hag..."
http://www.elitemadzone.org/p3634641
"Izvor informacija je kao i obicno jaVolimPutina.org......Ma svi se boje rusije i boga Putina"
http://www.elitemadzone.org/p3634628
"Nemoj tako, treba da znas da svi drhte cim se spomene rec rus ili putin. "
http://www.elitemadzone.org/p3630245
"Ne ne postoje dokazi da je Putin bio u Srbiji......Putin u stvari ne postoji."
http://www.elitemadzone.org/p3593524
"Izdadose Grci, pa je sada Putko in ?"
http://www.elitemadzone.org/p3628989
"Putin nije skoro bio u Srbiji sto opravdava ozbiljnu sumnju u to da Putin postoji."
http://www.elitemadzone.org/p3479874
"budcnost sveta i univerzuma su Putin i Rusija. LOL."
http://www.elitemadzone.org/p3667500
"Zato sto jednoga dana nece biti na vlasti, morace negde da pobegne. A uz to kako mislis da funkcionise korumpirana hierarhija ispod njega ?"
http://www.elitemadzone.org/p3652490
"da bi stradala tvoja rusija i putko.....ili prate blogovi Putinoida."
itd itd

Nisam psihijatar ali meni je ovde nesto sumnjivo :)
Za kraj bi postavio post kolege forumasa:
"Jeb'o Ratove zvezda i Tuđina protiv Predatora... "2012 i ssi protiv Putina" ima više epizoda (tema), a često je i zabavnije."
http://www.elitemadzone.org/p3639212
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 11:20 - pre 91 meseci
Citat:
Java Beograd:
Namerno sam ovo pitao, jer vlada opšta zabluda (urbana legenda) da možeš da ne plaćaš kredit, jer banka aktivira hipoteku, i baš te briga.

Postoji i Nacionalna korporacija za osiguranje stambenih kredita (skraceno NKOSK). Prilikom uzimanja kredita platis odredjeni iznos na ime osiguranja i ako banka ne moze da naplati ceo dug iz hipoteke, onda osiguranje dotira razliku. Verovatno to sto kazes takodje postoji pod odrededjenim uslovima, nisu sve banke podjednako lukave pri sklapanju ugovora, ali ja eto ne poznajem nikog kome su osim hipoteke uzeli jos nesto. Takodje, jedan deo rizika snosi banka, pa banka u kojoj sam ja radio jos uvek nije prodala vecinu stanova sa aktiviranim hipotekama. Kad ih pitas zasto - cekaju bolju cenu. To je dokaz da banci nikako nije svejedno po kojoj ce ceni prodati aktiviranu hipoteku. Znamo da su najmanje 4 banke propale zbog toga sto su kao garanciju vracanja kredita prihvatali sve i svasta diskutabilne vrednosti, pa se postavlja pitanje cemu onda uopste te garancije ako banka moze kasnije osporiti njihovu vrednost i pokrenuti prinudnu naplatu nad celokupnom imovinom. Ne moze to bas tako "znate, mi smo se za'ebali prilikom procene, pa vasa nekretnina ne vredi 100.000 evra vec 1.000 evra a vi nam osim nje dodjete jos 99.000 evra". Ali to je ionako offtopic pa ako hoces pokreni novu temu da tamo razmenimo iskustva.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 11:22 - pre 91 meseci
Citat:
bananaphone:
Ili kupis stan za kes 70.000e - 30% = 49.000e.

Ili prevedeno na stanje u Srbiji - kupis stan od 49.000e, na kredit od 15g, sa kamatom ±5% i rata ti bude ±390e.

Saglasan.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 11:26 - pre 91 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Paranoja je vrlo zeznuta stvar, vidite Putina i tamo gde ga nigde nema.


Niko drugi ne spomenu Putina no ti sam.

Eto, toliko o paranoji, Putinu i tebi.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 11:51 - pre 91 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
student_apsolvent:
Bio sam u ova tri grada koje navedoh i samo sam poredio ono čega se sijećam sa slikama koje si ti prikaćio.

Pa eto, poredjenje ti je problematicno iz dva razloga - prvo, nisi bio tamo a ja nisam dobar fotograf, pa ne mozes ni porediti, a drugo, ukusi su razliciti, ima ljudi koji tvrde i da je Beograd najlepsi grad na svetu i to je sasvim u redu, pa je tako i sasvim u redu da ti imas subjektivni osecaj da je Zagreb lepsi od Minska, bez obzira sto vecina ljudi smatra dijametralno suprotno.



Temu si sam otvorio, fotografije si sam napravio i kasnije sam odabrao koje ćeš postaviti. Bio si jako ponosan na svoje fotografije i nijednom rečju ne spomenu kako su iste sraanje, kako nijesi dobar fotograf i slično.
Sad bi da fotografije proglasiš srannjem, sebe lošim fotografom, ali istovrijemeno odbraniš stav kako je Bjelorusije idealno mijesto za život, samo sa jednom razlikom što ti od ovog momenta trebamo vjerovati iskljućivo na riječ.

Problem je što i ono što napišeš ne možeš dokazati, te se redovno služiš frazom "ne znam", "nisam siguran", "ne mogu objasniti", ali stav o ljepotama Bjelorusije moramo prihvatiti.

Ođe ti to ne prolazi, kako nijesi svijestan toga.

Ti možeš nastaviti sa pričom, no ja ću se maksimalno potruditi i garantujem da ću uspjeti da dokažem da je sve što je u Aziji, Africi ili Latinskoj Americi obično srannje u poređenju sa Evropom, Amerikom ili Australijom i Novim Zelandom.
Na svaki primjer koji navedeš iz Bjelorusije ili Rusije daću ti bilje riješenje iz Evrope, to budi siguran.

Da bi imali pošteno upoređivanje trebamo uporijediti Rusiju sa Engleskom ili Njemačkom, a Bjelorusiju recimo sa Belgijom, Holandijom, Danskom ili bilo kojom od država iz Skandinavije.

 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 12:06 - pre 91 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
student_apsolvent:
Ako je Bjelorusima vrijednost valute opala za 50% u odnosu na dolar, a ako pri tome plata nije povećana za 50% onda imaju strašan problem, potpuno identičan ljudima koji su uzimali kredite u "švajcarcima". Samo ti nešto ne kapiraš, a reče nam da si radio u banci.

Nema tu sta da se kapira i ne kapira - ako ti se ne isplati da dalje otplacujes, onda pustis banku da uzme hipoteku i problem resen. Moj direktor u banci je tako uradio. Ne mozes nekom ko je radio u banci objasnjavati da postoji problem sa nekim ugovorom, ako su ugovorni uslovi jasno definisani i u svakom momentu slabija strana moze isti da raskine. Da nece mozda da se uredi kao u SFRJ gde kad naidje inflacija skuplja ti je uplatnica nego rata kredita?!

Citat:
Drugo, pročitao sam tvoje frustracije i nezadovoljstvo. no imaš li ti nekih saznanja imaju li Bjelorusi neka svoja nezadovoljstva stanjem u državi ili su možda zadovoljni u potpunosti stanjem u državi?

Top lista problema poredanih po znacaju koji im pridaje lokalno stanovnistvo je napisana pre dosta vremena na ovoj temi.


Možda si ti radio u banci, ali kao portir. U finansije se ti ne razumiješ, a evo zašto to velim.

Prvo, ne možeš tek tako ostaviti stan ako si uzeo kredit i zaboraviti ostatk duga koji imaš, a još je apsurdnije ovo što trdiš da ćeš poći i uzeti novi povoljniji kredit sa takvom kreditnom istorijom.

Ako, rijecimo, jedna porodica ima prihode od 100 nečega, od kojeg iznosa podigne kredit u iznosu 1/2 primanja pri indeksu 1:1, njima će rata za krediti biti 50 nečega.

Pri padu vrijednosti valute za 50% njima će rata narasti na 75 nečega, kako će porasti i cijene ostalih namjernica, porodica neće moći da otplaćuje dug.

Ako primenimo tvoj prijedlog za napuštanje stana, javlja im se problem što ostju na ulici. U tom slučaju moraju naći stan pod zakup đe će se smjestiti. Sad nemaju ratu ua krediti, ali imaju cijenu zakupa. Nije šija no je vrat.

Ako je 3000 porodica podiglo kredite za stanove i 3000 porodica doživi ovakvu sudbinu, ostće prazno 3000 stanova, ali raste pritisak na tržištu nekretnina u dijelu stanova za najam, a to logično dovodi do porasta cijena zakupa.

Sad se postavlja logično pitanje kakav je to idealan sistem kojeg ođe promovišeš, ako se ljudima događaju ovakve stvari.

Veliš da si bio bankar, a osnovne zakonitosti tržišta i novca ne poznaješ.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 12:22 - pre 91 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Takodje, jedan deo rizika snosi banka, pa banka u kojoj sam ja radio jos uvek nije prodala vecinu stanova sa aktiviranim hipotekama. Kad ih pitas zasto - cekaju bolju cenu. To je dokaz da banci nikako nije svejedno po kojoj ce ceni prodati aktiviranu hipoteku. Znamo da su najmanje 4 banke propale zbog toga sto su kao garanciju vracanja kredita prihvatali sve i svasta diskutabilne vrednosti, pa se postavlja pitanje cemu onda uopste te garancije ako banka moze kasnije osporiti njihovu vrednost i pokrenuti prinudnu naplatu nad celokupnom imovinom. Ne moze to bas tako "znate, mi smo se za'ebali prilikom procene, pa vasa nekretnina ne vredi 100.000 evra vec 1.000 evra a vi nam osim nje dodjete jos 99.000 evra". Ali to je ionako offtopic pa ako hoces pokreni novu temu da tamo razmenimo iskustva.


Banka ne prodaje stanove koje je dobila u postupku izvršenja iz razloga što ima dovoljnu akumulaciju obrtnih sredstava i pod dva, ima pretpostavku da su cijene na tržištu stabilne sa tendencijom povećanja te im je stoga isplatljivije da nekretnine čuvaju. U prijevodu, to im je investicija, možemo je računati i kao pasiva benke ili i prijevodu može se tim kapitalom (u stanovima) zadužiti/obijezbediti kod druge banke.

 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 12:29 - pre 91 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Bio si jako ponosan na svoje fotografije i nijednom rečju ne spomenu kako su iste sraanje, kako nijesi dobar fotograf i slično.

Potrebno je pazljivije pratiti temu, upravo to sam napisao.

Citat:
Sad bi da fotografije proglasiš srannjem, sebe lošim fotografom, ali istovrijemeno odbraniš stav kako je Bjelorusije idealno mijesto za život, samo sa jednom razlikom što ti od ovog momenta trebamo vjerovati iskljućivo na riječ.

Naprotiv, ja sam od pocetka svestan da cu morati da zivim sa ogromnim dusevnim bolom prouzrokovanim time sto mi ti neces verovati. Ne znam dokle cu tako moci izdrzati, a evo ove poslednje dane provodim rastrzan ogromnom tugom zbog tebe.

Citat:
Problem je što i ono što napišeš ne možeš dokazati...
Sta ces, zivot je pun problema.

Citat:
Ođe ti to ne prolazi, kako nijesi svijestan toga.

Pa jesam kako nisam, evo danima sedim i placem i dvoumim se da li sebi da presudim sekirom ili da skoknem do zagreba i nadjem kakve naciste pa da me oni besplatno dotuku.

Citat:
ja ću se maksimalno potruditi i garantujem da ću uspjeti da dokažem da je sve što je u Aziji, Africi ili Latinskoj Americi obično srannje u poređenju sa Evropom, Amerikom ili Australijom i Novim Zelandom.

Kad covek sebi tako jasno zacrta neki zivotni cilj, realizacija je samo pitanje vremena.

Citat:
Da bi imali pošteno upoređivanje trebamo uporijediti Rusiju sa Engleskom ili Njemačkom, a Bjelorusiju recimo sa Belgijom, Holandijom, Danskom ili bilo kojom od država iz Skandinavije.

A gje to jado posteno porediti, sad me razocara mlakim pomirljivim stavom... Nijesu li drzave EU toliko po svemu idealne da se nista drugo na svetu sa njima ne moze porediti?
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 12:37 - pre 91 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: A gje to jado posteno porediti, sad me razocara mlakim pomirljivim stavom... Nijesu li drzave EU toliko po svemu idealne da se nista drugo na svetu sa njima ne moze porediti?


To ti ja i velim, ne možeš ništa upoređivati sa Evropom ili sa Zapadom (ako Evropi pridodamo i USA, Kanadu, australiju i Novi Zeland).



Ostali deo odgovora je toliko infantilan da ne vrijedi komentara.

U suštini, ne prolazi ti dobro idealizovanje Bjelorusije, Moldaviju ne spominjem.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 12:43 - pre 91 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Veliš da si bio bankar, a osnovne zakonitosti tržišta i novca ne poznaješ.

Pa eto, nije ni cudo sto nam ide tako lose, kad mi po bankama ne razumemo osnovne zakonitosti trzista i novca. Ali zato kad ti jednog dana zavrsis fakultet i zaposlis se, svi ekonomski parametri ce da nam krenu ostrom uzlznom putanjom. Ima konacno da preteknemo Belorusiju, a onda nam samo nemacka ostaje smetnja da bi bili lideri u evropi..
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 12:55 - pre 91 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Pa eto, nije ni cudo sto nam ide tako lose, kad mi po bankama ne razumemo osnovne zakonitosti trzista i novca. Ali zato kad ti jednog dana zavrsis fakultet i zaposlis se, svi ekonomski parametri ce da nam krenu ostrom uzlznom putanjom. Ima konacno da preteknemo Belorusiju, a onda nam samo nemacka ostaje smetnja da bi bili lideri u evropi..


Ne razumijete, zato tako i ide. Nijesam to ja izmislio, to je tako.

Nijesam ja studirao da bi se zapošljavao kao bankarski činovnik, no da bi finansijski sistem iskoristio na najbolji mogući način kroz vlastiti biznis. Što se tiče Bjelorusije, Crna Gora ju je pretekla, nemamo se što ni truditi oko toga. Pogledaj ekonomske parametre i uvjeri se sam.

Crna Gora ima bolje ekonomske pokazatelje od bilo koje države u svom okruženju, kao i istočno sve do Rusije. Jedino Rusija ima nešto bolje ekonomske pokazatelje, no i njih ćemo sustići.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 13:03 - pre 91 meseci
Evo malo razonode da se jedna ekipa uzbudi, a duga uplaši. :)

 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 13:17 - pre 91 meseci
Citat:
dusanboss: Evo malo razonode da se jedna ekipa uzbudi, a duga uplaši. :)



A je li to S-300 iz Hrvatske?

Braća vam Rusi prodali S-300 Hrvatskoj, a ne žele ga prodati Srbiji. Hrvati su sistem predali Amerikancima tako da sad taj sistem služi za sprdnju.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 13:51 - pre 91 meseci
Citat:
student_apsolvent:Braća vam Rusi prodali S-300 Hrvatskoj, a ne žele ga prodati Srbiji. Hrvati su sistem predali Amerikancima tako da sad taj sistem služi za sprdnju.
A onda je mrmot zavio čokoladu.

Amerikanci, jadni, nisu pojma imali šta je to S300 dok im Hrvati nisu predali sistem.
A Rusi, naravno, glupi, nisu znali da je Hrvatska u Nato paktu !

Brate mili, kakav si ti šarlatan !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 14:11 - pre 91 meseci
Ne znam ja ko je o čemu imao ili nemao pojma.

Ja samo pitah: "da li je to S-300 iz Hrvatske?"

I, kako je mitsko čudo S-300 završilo kod Hrvata, a nikako da stigne u Srbiju?

Ko je šarlatan, tek ćemo utvrđivati. Za sad je jedini šarlatan postavljač teme i nekoliko vas koji mu se oduševljavate. Ne dokazaste nikakvu komparativnu prednst Bjelorusije naspram država iz EU.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 14:15 - pre 91 meseci
Citat:
ssi:
Imas takvih po domacim forumima dosta, cilj im je promovisanje lika i dela nj. v. Putina ili nekog bliskog mu diktatora.

Citat:
student_apsolvent:
Citat:
SlobaBgd:
Paranoja je vrlo zeznuta stvar, vidite Putina i tamo gde ga nigde nema.


Niko drugi ne spomenu Putina no ti sam.

Eto, toliko o paranoji, Putinu i tebi.

Toliko o tome koliko čitaš poruke i diskusiju u kojoj učestvuješ. Hajde što si, u žaru samodovoljnosti, prevideo ovo što je ssi napisao, nego si, onako junački, potrčao da me prozoveš da sam opsednut Putinom. Kad ono prc, ti i tebi bliski najviše ga pominjete. Eno, kolega adzo je očas posla našao materijal za dijagnozu našeg drugara ssi-ja. Verujem da bismo i za tebe našli podebeo dosije. I to samo na osnovu pisanja pod ovim nalogom Ranije reinkarnacije ne računam.
Eto, toliko o paranoji, Putinu, tebi i meni.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 14:17 - pre 91 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Ko je šarlatan, tek ćemo utvrđivati. Za sad je jedini šarlatan postavljač teme i nekoliko vas koji mu se oduševljavate. Ne dokazaste nikakvu komparativnu prednst Bjelorusije naspram država iz EU.



Tema je: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju, poredi se Belorusija sa Srbijom. Ako u referentni sistem dodas bilo koju zemlju zapadne EU, i Srbija i Belorusija, zajedno sa Crnom Gorom izgledaju potpuno isto...
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 14:30 - pre 91 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Ne znam ja ko je o čemu imao ili nemao pojma.

Ja samo pitah: "da li je to S-300 iz Hrvatske?"

I, kako je mitsko čudo S-300 završilo kod Hrvata, a nikako da stigne u Srbiju?



Ma koj S-300. To što su Hravati provozali prazne baterije lansirnog vozila na paradi pred "oluju" kak bi digli narodu moral ? Oni u tom trenutku opšte nisu imali potrebe za tim sistemom pa tako čak i da ga je neko kupio, napravio je katastrofalnu grešku i bacio pare koji vidim tek treba da daju sa kamatom.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 14:42 - pre 91 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Citat:
ssi:
Imas takvih po domacim forumima dosta, cilj im je promovisanje lika i dela nj. v. Putina ili nekog bliskog mu diktatora.

Citat:
student_apsolvent:
Citat:
SlobaBgd:
Paranoja je vrlo zeznuta stvar, vidite Putina i tamo gde ga nigde nema.


Niko drugi ne spomenu Putina no ti sam.

Eto, toliko o paranoji, Putinu i tebi.

Toliko o tome koliko čitaš poruke i diskusiju u kojoj učestvuješ. Hajde što si, u žaru samodovoljnosti, prevideo ovo što je ssi napisao, nego si, onako junački, potrčao da me prozoveš da sam opsednut Putinom. Kad ono prc, ti i tebi bliski najviše ga pominjete. Eno, kolega adzo je očas posla našao materijal za dijagnozu našeg drugara ssi-ja. Verujem da bismo i za tebe našli podebeo dosije. I to samo na osnovu pisanja pod ovim nalogom Ranije reinkarnacije ne računam. ;)
Eto, toliko o paranoji, Putinu, tebi i meni.


E, a no što si, no opsijednut Putinom.


 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju12.10.2016. u 14:48 - pre 91 meseci
Ma vidi se da smo bratski narod sa Hrvatima. Mogu oni da se mršte (a i naši) koliko hoće, ali geni su geni. Sad čitam o toj S-300 aferi. Dobili oružije, a nisu platili Čista prevara.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 336045 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.